İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullanıcıların MSN Listesindekilere Davet Mesajı Gönderen Script

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcılarınız sitenize kayıt olurken msn adres ve şifrelerini girdirdiğinde onların listesindeki tüm kullanıcıların maillerine sitenize davet mesajı gidiyor yerinde kullanılınca çok iyi bir reklam aracı

3 kişiye satılacaktır.
fiyat 50 ytl

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demo alayım birde her scripte monte edebiliyor musun

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın ama bu yapılan etik birşey midir ? Msn adresleri ve şifrelerinin bir yerde depolanması ?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Kusura bakmayın ama bu yapılan etik birşey midir ? Msn adresleri ve şifrelerinin bir yerde depolanması ?
Depolanmıyor, anlık msn e login olup listeyi alıp çıkıyor.
Bu tür sistemi en yaygın kullanan netlog.com var.Ayrıca messengerdan veri çeken class internette her yerde var.

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık söyleyeyim bana kalsa hiç böyle birşey çıkmasaydı derim. Bana göre sakıncaları çok :) Neyse, satışı böldüğüm için kusura bakmayın, iyi satışlar.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demosunu buraya yazarsan mesaj fazlalıgı olmaz en azından.
demo buraya alalım lütfen

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha düne kadar başka başlıklarda bu konudan yakınanlar, bugün script için PM diyor gülsem mi ağlasam mı..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bencede spam, kandırık birşey, dün demo gönderdiler bana, fakat ne demo user, nede pass var, ee ben kendi msn imimi giricektim, kapattım gitti.......

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede spam, kandırık birşey, dün demo gönderdiler bana, fakat ne demo user, nede pass var, ee ben kendi msn imimi giricektim, kapattım gitti.......
user pass verilecek bi durum yok admin paneli yok zaten scriptin
çok denemek istiyorsanız başka msn adresi açın deneyin öyle spam kandırık falan gibi iftiralar yakışmıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5