İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullanilip bitmis adwords Hesaplarinizi satin alabilirim

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha once acip Kullandiginiz yani icindeki kredi tamamen bitmis adwords hesaplarininizi satin alabilirim emailleri ile birlikte
hesap basi verilicek ucret 0.25 YTL
Mayis Ayindan once acilip kullanilan hesaplar icinde gecerli

Y

Yamaha

Misafir
Daha once acip Kullandiginiz yani icindeki kredi tamamen bitmis adwords hesaplarininizi satin alabilirim emailleri ile birlikte

yuzlerce hesabim vardi ama cogusunu hesaplar tukendikten sonra bilgilerini sildim attım bakalım bulabildiklerimi veriyim sana para pul istemem zamanında cok iyi alisverislerimiz oldu onların hatrına olsun :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuzlerce hesabim vardi ama cogusunu hesaplar tukendikten sonra bilgilerini sildim attım bakalım bulabildiklerimi veriyim sana para pul istemem zamanında cok iyi alisverislerimiz oldu onların hatrına olsun :)
para sorun degil varsa elinde biraz bak 40-50 tane eski kullanilip bitmis hesap ver bende sana yaklasik 500 euroluk kredili 5 tane hesap vereyim :) (her hesaba geri 100 yada 150 euro kredi yukleyip)

Y

Yamaha

Misafir
para sorun degil varsa elinde biraz bak 40-50 tane eski kullanilip bitmis hesap ver bende sana yaklasik 500 euroluk kredili 5 tane hesap vereyim :) (her hesaba geri 100 yada 150 euro kredi yukleyip)

tamam suan 15 tane var gorunurde digerlerinede bir bakaip sana pasliyim :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BU sadece yamaha icin gecerli
Bu mesajindan dolayi
eski adwords hesaplariniz alip kredi yukleyip geri verme olayi yok Yontemi satma olayida yok
Sadece eski kullanip kredisi Bitmis adwords hesaplariniz varsa isinize yaramayan satin alabilirim(suresi onemli degil ister mayisdan once ister 5 yil once acilmis olsun desifre olmasida farketmez)

Y

Yamaha

Misafir
BU sadece yamaha icin gecerli

Bu mesajindan dolayi
eski adwords hesaplariniz alip kredi yukleyip geri verme olayi yok Yontemi satma olayida yok
Sadece eski kullanip kredisi Bitmis adwords hesaplariniz varsa isinize yaramayan satin alabilirim(suresi onemli degil ister mayisdan once ister 5 yil once acilmis olsun desifre olmasida farketmez)

eyvallah bu arada 25 tane yolladim gene elime gecerse yollarim saygilar.. :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords piyasası canlanıcak gibi bi öngörü oluştu içimde ama hadi hayırlısı :)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bu değeri 0.25 YTL = 1 $ yap sana yüzlerce eski kupon veriyim ..
istemediğin kadar mailleri kupon ID leri tüm bilgilerle...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu değeri 0.25 YTL = 1 $ yap sana yüzlerce eski kupon veriyim ..
istemediğin kadar mailleri kupon ID leri tüm bilgilerle...
sayet almak istersen 20binin uzerinde hesap
0.25ytlden ben sana verebilirim :p
Bu arada artik eski hesap almiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5