İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullanılmayan Ürünler Değerlendiriliyor, Mutlaka Biri İşinize Yarar

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Elimde fazla bulunan Elektronik Eşyaları siz değerli forum üyeleri ile paylaşmak amacıyla yeni bir kampanya başlatma kararı aldım.

Özellikle ihtiyacı olanların işine yaraması amacında olduğumu ayrıca belirtmek isterim.

Bedava sirke baldan tatlıdır olmasın diye de yeni oluşan forum sitelerimiz için destek verecek arkadaşlara ürünleri tercihen Beşiktaş'ta elden ya da kargo yolu ile iletilecektir.

Nasıl bir destek, sadece konu açılmasını istemiyorum açıkcası, üye toplama aşaması ve yönetim aşamalarında da destek bekliyoruz.

Yönetim için aday olacak arkadaşlar önce MOD olarak devamında Süper MOD, Yardımcı Admin, Admin gibi aşama aşama gitmesi aşikardır, özel durumlar ayrıca değerlendirilir.

Ürünü ne zaman alacağım; ilgili desteğinizden sonra.

Destek; eğer sizinle konu karşılığı anlaşmaya vardıysak o miktarda konu açtığınızda ürününüzü alabileceksiniz.

Bu Mesajı sürekli güncelleyeceğim, yeni ürün geldiğinde buraya ekliyeceğim. Ürünler 2.el ancak çalışan birçoğu kusursuz, sıfır gibi ürünlerdir, özel durumlarını ayrıca belirtitim.

Ne gibi ürünler olacak; Cep Telefonu olabilir, Yazıcı, Tarayısı, Anakart, DVD-RW, Ekran Kartı, Ses Sistemi vs.

Konuları ne kadar zaman zarfında açacağınız hakkında bir sıkıntı yok, tercihim ortalama bir sürece bölerek gün gün açmanız yönündedir.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kampanya Ürünleri Listesi (Sürekli Güncellenecektir)
(Konu bedeller ile ilgili detaylı görüşebiliriz...)

- MIKADO TD 2870 KABLOSUZ KULAKLIK, Orjinal Kutusunda (İkinci el fiyatı yaklaşık 50 TL Civarlarında) - 2000 Konu Karşılığı verebilirim.

- MUSTEK SCAN Express 1200UB Tarayıcı, Orjinal Kutusunda (İkinci el fiyatı yaklaşık 35 TL Civarlarında) - 1500 Konu Karşılığı verebilirim.

- Çok Sayıda çalışır durumda NOSTALJİ ANTİKA Cep Telefonları
5110-3210-3510.... (Cihazların bir kısmı hiç tamir görmediği için 70-150TL arasında alıcı bulduğu oluyor.)

- VODAFONE 225 - Orjinal Cİhaz kutusuyla birlikte

- General Mobile DST12 TECHNO (Çift Hatlı) - Orjinal Kutusunda

- www.domainhane.net üzerinden bazı domainler olabilir

- Hosting Sunabilirim

- Ben Bilgisayar Teknik İşlerinden anlarım parçaları birleştirebilirim diyenlere 1 Koli halinde -2 Adet Board, 2 Adet Güç Kaynağı, Disket Sürücü ve 1 Adet Sparkle FX5500 VGA Kart Sunabilirim-
Ürünler 1,5 Yıl kadar önce rafa kaldırılmış durumdalar, TEST EDİLMEMİŞTİR.

..... ......... ....... ......... MANTIKLI TÜM TEKLİFLERİNİZİ SUNABİLİRSİNİZ!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
Böyle iş mi olur, çok pahalı demişsin, ekle görüşelim, bu kadar konuya bu az gibi söylemler yerine lütfen önerinizi düzgün bir dille belirtiniz ki, çözüme kavuşalım...

Not1: Domian Transferleri aynı firmada ücretsiz gerçekleştirilebilir.
Not2 :Cep Telefonlarını tercih ettiğinizde ikinci el satışın gerekliliği sebebiyle TC Kİmlik Numaranızın yazılı olduğu Kimlik Beyanı Zorunludur

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eğer dernek adı altında işlem yapılacaksa bu konular hassas konular o yüzden arkadaşın söylediği doğru, ama post karşılığında ürün veriyorum diyorsanız kimsenin size lafı yok.

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya arkadaşlar dernek nereden çıktı anlamış değilim, biri bir taş attı 40 kişi çıkartmaya çalışacak şimdi; ilk mesajımda acaba yanlış birşey mi yazdım diye bakıyorum ama göremedim, ne alakadır bu dernek biri bana da anlatabilirimi!

İlk mesajda diyor ki elimde fazla bulunan kullanmadığım ürünlere karşılık bana forumlarımda destek olun!

hasanyildiz84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mimarevi.com
grafikerlerinevi.com

adreslerinde ki forum bölümleri şuan için; alternatifleri de yakında belirteceğim!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi