İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kullanışlı ve Sade Üyelik Sistemi Ariyorum ???

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşalar söyle bildiğiniz güzel, kullanışlı, hoş, sade (çok mu özellik istiyorum ne ? :p ) bir üyelik sistemi var mı ? [ PHP ]

çok az bir ihtimal ama belki yazdırmayıda düşünüyorum.. Onun için yaza bilecek arkadaşlar bana PM atsın boşuna burayı reklam yerine getirmeyelim :D

S

SempatiX

Misafir
Ewet bende öyle birşey arıyorum elimde bir kaç tane var ama hiç deneme imkanım olmadı çünkü hepsini farklı farklı cd lere yazmışım üşeniyorum aramaya :)

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw ne ilgincsin bi bak şunlara hoşuna giderse yollarsın ihtiyacım var yaws

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam yaws werdiklerin portal

kısacası ne istediklerimi yazıyım daha açıklıyıcı olur..

öncelikle kişi üye olsun sonra giriş yaptığında kendi kulanıcı adını görsün ve gene bu üyeliğin db sini kullanan sayfaya üye olmayan girmeye çalıştıgında üye olman lazım yazısı çıksın..

Bu kadarlık şey yeter bana yani sonuçta bunun üzerinde oturup geiştiricem onun için sadece bu işleri görsün yeter. umarım anlata bilmişimdir.

yani max 7 sayfa bir PHP dosyasından oluşur herhalde böyle bi üyelik.

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dediginiz gibi dosyalar eksikti,
script'i yazan kişinin sitesinden orjinalini indirip değiştirdim sanırım çalışır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5