İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kulüp Teması ?

byazk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Background u biraz daha beyazlarla süsleyip canlandırmanızı tavsiye ederim. Tek renk çok boğuyor siteyi ve menülerinizde bol bol <li> kullanıp kategori/sayfa bölmelerine 1px border vererek daha göze hoş gelen bir görüntü olur.

Genel olarak gerçekten çok başarılı bir iş çıkarmışsınız.

T

trgy

Misafir
byazk'ın üzerine biraz ekleme de ben yapayım çerçevelerdeki lacivery(mavi) kenarlıklar yerine gri renkte kenarlıklar ve ince bir şekilde kullansaydınız daha kibar dururdu. Kısacası header dışındaki alanlarda çalışmanız gerekmekte baya bi. Bana göre tabiki bu durum. :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
arka planı beyaz yaptım :) sağ daki linkleri de düzenledim üzerine gelince altı beyaz oluyor.

sayfanın arka planı gri ya trgy ondan kenarları gri yapmadım birde takımın ana renkleri Turuncu Mavi Beyaz bunların dışına pek çıkmak istemiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi