İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kumrucu Ömür Hakkında

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar aslında boyle seylerı yazmak ıstemem reklam gıbı gelır kazanan kazanıyor ama dun KSK de kumrucu ömür diye biryere gittim bostanlıda gercekten yedıgım en guzel kumruydu eger ızmırde arkadaslar varsa tavsıye ederım..Bu yazımı reklam amaclı yazıyorum sebebıde gercekten taktırı hak edıyorlar yoksa orayla bır ılıskım yok keske olsa idi beleş yerdık:D

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi itiraf et, kaç para aldın :D
aç karna söylenir mi bu yahu :)) acıktım yeminle.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bende 24 yaşına kadar hep istanbuldaydım :) antalyaya geldiğimde burdada kumrucu bilmem ne falan yazıyordu hep tabelalarda yanlarından geçerken diyodum yaa bu adamlar manyakmı bu kadar çok kumrumu yenir diyordum içimden. Tabi biz kumru deyimini güvercine benzeyen sokaklarda dolaşan kahverengi ve bazı yerlerde grimsi bir kuş vardır kurmu,gugukçuk vs. bir çok ismi vardır ben hep bu kuşları yediklerini sanmışımdır. Baya geçte olsa öğrendim en sonunda genelde içindeki malzemeler çok farklı olmasada yöresine göre ismi değişiyor biri sosisli (istanbul) diyor biri yengen (antalya) biri kumru (izmir ) biri fantastik (ankara) :).

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
kumru izmir çeşme de yenir yedikçe yiyesi gelir adamın allahtan kayınpeder falan gönderiyor bazen bize saolsun yoksa özlicez :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu kumruyu yapan yerleri gördüm de hiç gidipte bakmadım ama soru sadece sosisden mi yapıylıyor yoksa gerçek kumrudan mı :S
Sosisden diye duydum ama???

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kumru ekmeğin adı zaten, içinde biber domates ve peynir var; başka extra bir özelliği yok normal olarak.
kumru.jpg

Çeşme kumrusu ise normal kumrulardan farklı: içeriği normal kumru içeriğine ilave kömürde karışık salam sucuk sosis vs.
kumru.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5