İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon almak istiyorum

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 $ kuponlardan eğer 6-7 ytl ye satan varsa almak istiyorum.(çalışma garantisi verecek satana arkadaş)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
godaddy den alsana 7$ verip bi hosting...hem bilmem kaç gb hostun olsun hemde garanti çalışan ticket ın

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizcem olsa ve havale ödem dışında ödeme seçeneğim olsa yapardım ama ne yazık ki yok

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siirvehikaye, paypal adresi edinirsen sana adım adım söylerim ne yapman gerektiğini kupon almak için. yanlış hatırlamıyorsam 8.23$'a deluxe hosting + domain + 25$'lık kupon alabiliyorsun yanlış hatırlamıyorsam.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ploop teşekkür ederim, yalnız bütün terslikler benim peşimde:) paypalım kredi kartı kapalı olduğundan çalışmıyor.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi $25 lik kupon alınca $25 lik reklam mı veriyorsunuz. Yoksa bunun içinde reklam ücreti + google ın komisyonu mu var

Brokenmiss bende alsam ödemiyi nasıl yaparım

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
siirvehikaye, paypal adresi edinirsen sana adım adım söylerim ne yapman gerektiğini kupon almak için. yanlış hatırlamıyorsam 8.23$'a deluxe hosting + domain + 25$'lık kupon alabiliyorsun yanlış hatırlamıyorsam.

bu dediğin paketi almak için başlangıç linkimiz nedir:)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir arkadaş başka bir konuda domainparkta kullanmaktan bahsetmiş.Bunun var mı aslı?Yani ban yeniyor mu yenmiyor mu?Ne güzel oldu öyle cümle :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yenmiyor bildiğim kadarıyla millet sedodan iyi para kaldırdı zamanında

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5