İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon ile hesap acarken yeni link 50GBP degerinde

S

serkanus

Misafir
Hayir proxy girmene gerek yok
iyinette su var birileri digerlerine faydali bir sey yazdiklari zaman faydalanan insanlarin bir tsk yazma bileye eriniyor ama yapamadiklarinda yada sorun ciktiginda cok guzel yaziyorlar :p
Proxy kullanarak adwords hesap acimi kolay degil yani kimse proxy kullanmiyor (Adwords de proxy kullanmak icin HTTPS proxy bulman gerekiyor oda nadir bulunan cinsten ve en yavas olani )

yol gösterdin de eksik ve en can alıcı nokta.
socksla mı açıyosun bize bir yol gösterir misin rica etsem nasıl yapabiliriz ?
istediğin visa linkinden gir havale seçeneği cıkmıyo yani visadan gelen extra para alınmıyo

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Starter edition'u seçtiğinizde ilk sayfa 4. bölüm (4. Choose your currency )

D

Dot Net

Misafir
culpable ve diğer arkadaşlar. anlatımlarınınz için sağolun dedikleriniz yaptım ve 55 £ geldi. teşekkürler yardımlar ıcın

noyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben actım 2 dk sonra geri aldılar bakiyeyi
ve 35 dolarlık kuponları normal sekilde actım 43 ytl yüklendi deneme amaclı actığım kupon biraz cıktı sonra da değiştirince oda durdu anlamadım ne yapacaz.

Umut Deniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler, aylardır bu linki arıyorum bulamadım.

Kuponlaı hep değerinde açmak zorunda kalıyordum, teşekkürler cupbaple.

...

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler, aylardır bu linki arıyorum bulamadım.

Kuponlaı hep değerinde açmak zorunda kalıyordum, teşekkürler cupbaple.

...

link kullanarak kuponu açmayınız son 3 gündür linkle açılan kuponlar çalışmamakta. Forumdaki diğer konulara da bakarak anlayabilirsiniz bunu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5