İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon kullanmadan 50$ lik adwords hesabi acma yontemi (Sinirsiz)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ülke olarak Türkiye seçildiğinde sadece Kredi Kartı çıkmakta, her hesap için ayrı kredi kartı gerekiyorsa yapılamaz yani, havale/eft çıkmıyor bende.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarıyla sanal kart kullanarak halledebiliyorsunuz arkadaşlar culpable arkadaşımızın belirttiği gibi satış yapmıyoruz :) ama istiyene tanesini 40 ytlden satabilirim..

D

Dot Net

Misafir
türkiye seçtim ve havale de çıktı. sanırım birşeyi eksik yapıyorsun havale çıkmadıysa.

Y

Yamaha

Misafir
yani ayni sey zaten adwords pro hesabi aciyorlar icinde 3 tane musteri hesabi olusturuyorlar bu kadar basit :) adwords pro kullanan herkez bilir
illa CC ile aktif etmene gerek yok banka havalesi ilede edebilirsin hesabi ama ben sahsen CC kullaniyorum CC nin maliyeti banka havalesinden daha dusuk oldugu icin

Bu daha once forumda yazilmadi ise senin gibi zihniyetteki insanlar ile bildigimi paylasmamak icin yazmamisimdir baska yerde yazdim konuyu Broken kendini bazi konularda aklamak icin baska yerde yazdigim basligi ordan buraya tasidigi icin burayada yazdim :p

Nasil bir zihniyet dersen yukaridaki mesaji yazdiktan sonra altina sunu yazmak mesela

culpable sen onlara bakma zaten şu serkanus broken nin avukati kesildi broken bi konuya zipliyorsa oda hemen zipliyor biri brokene bisey diyorsa ardindan bakiyorsun sekanus ziplamis kanguru misali :D burda isini hakkiyla yapanlardan birisin bunu herkez biliyor bu konuyu bizlerle paylastigin icinde tsk. + rep

sevo64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslarr ben neobux da bır yere uye oldumm neten para kazanma ıle ılgılı ama ıngılızce sanırım topladıgım parayıda bı yere bastım gıttıı çok uyuz oldmm ya bu konuyla ıle ılgılı bılgısı olan arkadaslar ban ayardımcı olabılır mıı anlattıgın seyde mantıklıı ımışş poff ya çok uzuldumm gıttı paralarr :(

nsu975

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş bunları nereden öğreniyorsunuz bu google dan korkulur

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bende oturdum okuyorum kaç sayfa 4 yıl önceymiş meğer
Ya yıllanmış konuları nereden buluyorsunuz:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5