İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon Sorunu 2

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi yardım pLs.

Başka bir arkadaştan 10 tane kupon aldım. Bir kullanayım dedim.. oluşturduğum kampanyamda ne kelime eklersem ekleyeyeim (saçma, sallama kelimeler dahil) 5,42 tık ücreti istiyor daha düşüğünü kabul etmiyor dolayısı ile reklamlarım yayınlanmıyor. 3 kuponumu harcaddım bu işe ama olmuyor. çerezleri sildim modemi resetledim her seferinde hep aynı oluyor. normal mi bööyle birşey? geçici midir kalıcı mıdır? daha önce bu tür bir sorunla karşılaşan var mıdır? saygılar

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kupon sorunu 3

bu neya kupon sorunu 1 kupon sorunu 2 yok ya sen en iyisi kupon sorunlarını numaralandırma ya :D

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CANIBEYAZ' Alıntı:
bi yardım pLs.

Başka bir arkadaştan 10 tane kupon aldım. Bir kullanayım dedim.. oluşturduğum kampanyamda ne kelime eklersem ekleyeyeim (saçma, sallama kelimeler dahil) 5,42 tık ücreti istiyor daha düşüğünü kabul etmiyor dolayısı ile reklamlarım yayınlanmıyor. 3 kuponumu harcaddım bu işe ama olmuyor. çerezleri sildim modemi resetledim her seferinde hep aynı oluyor. normal mi bööyle birşey? geçici midir kalıcı mıdır? daha önce bu tür bir sorunla karşılaşan var mıdır? saygılar
Sagir duymaz ama uydurur hikayesi olmus seninkiside
Adwords kuponlari ile alakasi olmayan bir sey
Kuponla alakasi yok
reklam metnini su sekilde yap hesabi acareken
SJHJSSH
SKJKSJSJ dshgdgh
uiwieuwue weiuweu
www.sdjhajsas.com
daha sonra kelimeleri gir kelime fiyatlari normale donecektir
Reklamlarin calismaya baslayinca bu sacma metini degistir

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Sagir duymaz ama uydurur hikayesi olmus seninkiside
Adwords kuponlari ile alakasi olmayan bir sey
Kuponla alakasi yok
reklam metnini su sekilde yap hesabi acareken
SJHJSSH
SKJKSJSJ dshgdgh
uiwieuwue weiuweu
www.sdjhajsas.com
daha sonra kelimeleri gir kelime fiyatlari normale donecektir
Reklamlarin calismaya baslayinca bu sacma metini degistir

ilgin için saol dediğini yaptım kimi kelimeler 2,71 e düştü ama halendaha çoğu kelimeler 5,42 de ... yepyeni bir kuponda mı denmliyim bu dediklerini?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CANIBEYAZ' Alıntı:
ilgin için saol dediğini yaptım kimi kelimeler 2,71 e düştü ama halendaha çoğu kelimeler 5,42 de ... yepyeni bir kuponda mı denmliyim bu dediklerini?
P kampanyayi sil tamamen ve dedigim sekilde sacma bir reklam metni olusturarak yeni bir kampanya olustur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5