İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kupon sorunu

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey soracağım. forumdan bir arkadaştan bir kupon aldım herşeyi ayarladım reklamlar yayınlanmaya başladı. Kupon normalde 77 YTl lik reklam karşılıyore ama maliyet olarak 102 ytl göxzüküyor. kampanyayı durdurdum hemen. bu aradaki fark bir sorun olur mu? google bu fark para için nasıl bir politikas uyguluyor? selamlar.

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya baba ciddi bir soru sorduk bea.. :D anne toplanın taşınıyoz :D

CANIBEYAZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok saçma ya ben bıraksam o zaman 1 dolarlık kuponla milyarlarca reklam yapsam olur mu :D:D google ye bol bulduk sömürelim

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 30sterlin kupon ile 260ytl kullandım birkaç kez. Bu durumda 70ytl civarı borçlu olmuş oldum ama nerede bulacak beni :)

U

umurcan

Misafir
sverdlow' Alıntı:
ben 30sterlin kupon ile 260ytl kullandım birkaç kez. Bu durumda 70ytl civarı borçlu olmuş oldum ama nerede bulacak beni :)
nerede bulacak da insan yinede tedirgin oluyo google bu :)

D

discoface

Misafir
bende neden duruyo ya arkadaşlar ne yapıyonuzda reklam durmuyo söleyın bakalım :)

U

umurcan

Misafir
discoface' Alıntı:
bende neden duruyo ya ne yapıyonuzda reklam durmuyo söleyın bakalım :)
günük bütçeyi 500 dolar yap mesela tık başı verdiğin parayı da biaz yüksek tut belki geçersin :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5