İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon Uyarısı..Okuyun-

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adwords ( 200 dolarlık ) kuponların süresi erken doldu
31 aralık 2006 da sonlanması gereken kupon süreleri 10 eylülde bitti ( 200 dolarlık )

Google bu kararı " çok fazla 200 dolarlık kupon satıldığı " için almış ( öyle diyorlar )

Kupon alıp - satanlar için uyarıdır

kolay gelsin

N

negemezsin2

Misafir
hehe ıyıde googlenın boyle bır hakkı olması garip değilmi cok kısı madur olabılır

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonucda duyurulmuş bir promosyon kampanyası bu.. Her ne kadar ücretsiz olsada Google'ın bunu yapmaması gerekirdi.. Ayıp :)

N

negemezsin2

Misafir
ücretsiz kupondan mağdur olunur mu

illa ücret odemekmı sorun verılen bır tarıh söz vardır googlenın bunu yapması yakısık olmuyor gıbı geldı bana.ayrıca o tarıhe gore plan yapıpda elınde bulunduran kişiler madur olmuyormu baska yerden hostıng alıcagına kuponlu yerı tercıh edenelerı madur bırakır.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illa ücret odemekmı sorun verılen bır tarıh söz vardır googlenın bunu yapması yakısık olmuyor gıbı geldı bana.ayrıca o tarıhe gore plan yapıpda elınde bulunduran kişiler madur olmuyormu baska yerden hostıng alıcagına kuponlu yerı tercıh edenelerı madur bırakır.
Google diyorki :
kupon kampanyasinin sartlarinda
1-1 kisi 1 adet kupon kullanabilir
2-google istedigi zaman bu kampanyayi bitirme hakkina sahiptir(bu olay mayis ayindada yasandi )

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaş kuponları deneyin diyor daha nasıl bir kaynak olsunki.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 200 dolar olanların süresi geçmiş. Ben bizzat deneyip gördüm.

FK88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu haber doğru, kupon satan biri olarak son 8 kuponum bu şekilde kullanılamadı...

Haberi doğruluyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5