İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuponla Bir Hesap Tanımladım Aktivasyon İstemiyor ?

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar.

google yazıp 5808 e mesaj attım 80 tl lik kupon geldi.

Yeni bir hesap açtım ve reklamımı vermek istedim. 80 tl lik kuponu sisteme girdim ;

Fakat resimdeki gibi 87 tl oldu aktivasyon ücreti istemedi.

Resimi ekliyorum.

Hesapta hemen askıya alındı .

3909Basliksiz_2.jpg

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Askıya alınması normal bilader daha askıdan çıkınca aktivasyon ücretini kesecek :)

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manuel ödemeyi seçip direk kupon kodunu girdim. kredi kartı falan girmedim ama 80 liralık kupon resimdeki gibi 87 oldu 73 olması gerekirken.

bildiğim kadarıyla kupon kodundan aktivasyon ücreti kestirme varmış ama ben yapamadım ve olmalı

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manuel ödemeyi seçip direk kupon kodunu girdim. kredi kartı falan girmedim ama 80 liralık kupon resimdeki gibi 87 oldu 73 olması gerekirken.

bildiğim kadarıyla kupon kodundan aktivasyon ücreti kestirme varmış ama ben yapamadım ve olmalı

Umut Yurtseven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim kadarıyla, 80 TL lik kupon kodunu verirken Kredi Kartı bilgilerinizi de vermelisiniz ve sizden 7 TL aktivasyon ücreti alınmalı ve kullanımının 87 TL olarak açılmalı. Siz kredi kartı bilgilerinizi vermediyseniz hesabınız aktif olmamış demektir. Gayet normal askıya alınmanız.

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama aktivasyon ücretinin kuponun içindne düşmesi gibi bir olay vardı en son öyle yapmıştım . ama şuan yokmu bu sistem

GiLLbErY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama aktivasyon ücretinin kuponun içindne düşmesi gibi bir olay vardı en son öyle yapmıştım . ama şuan yokmu bu sistem
Aktivasyon ücretini kupon bakiyesinden düşer ve kupon bitene kadar reklam verebilirsiniz. Daha sonra ödeme için para yatırmanız gerekir. Fakat son zamanlarda adwords sorunları oldugu için reklam vermeniz mucize olsa gerek.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
14 Tl ödemeden kullanamazsın. Kredi kartından veya banka kartından.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu normal birşey mi yani :)

Evet hocam normal birşey :)

Kuponun içerisinden kesmiştir o merak etme . Manuel ödeme seçtiysen hiç dert etme kesmiştir ve eğer onaylanırsa yayına girer :)

Faturalandırma sayfasından bir print koyarmısın??

14 Tl ödemeden kullanamazsın. Kredi kartından veya banka kartından.
İnsanları yanlış bilgilendirmeyin bilmediğiniz konular hakkında..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi