İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuponla reklamcılık olayı bitti mi?

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 40 tıklamaya 3 günde 0.03-0.06 ytl arası toplam 1.9 ytl verdim. Henüz yeni kullanıyorum adwords'ü fakat sizlerde yanlışlık var bence.

Birden fazla adwords hesabı açmak kurallara aykırı, hesaplarınızdan herhangi biri veya bir kaçı kapatılabilir.

B

Baria

Misafir
bende 3 hesap birden açtım ve aynı siteye verdim reklamlar ilk çıktı sonra çıkmadı. sanırım fazla yüklendim?

D

domainturk

Misafir
GoogLe a maiL atmIstIm rekLamLarim cIkmIyor diye..GeLen cevap.

Merhaba,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Google, reklamların yüksek kaliteye ve standarda sahip olmaları için büyük çaba gösterir. Sizin son zamanlarda ürün veya hizmetiniz için birden fazla hesap oluşturduğunuzu ve bunların aynı anda gösterime girdiklerini farkettik.

Ayrıca, tüm bu hesapların promosyon kodu kullanarak açıldıklarını farkettik. Promosyon kodları sadece kişi veya şirket başı bir hesap için geçerlidir. Bu yüzden hesaplarınızı durdurduk.

İşbirliğiniz içim teşekkür ederiz,

Saygılarımızla,

Google AdWords Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5