İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kuponlar ucuzladı kazançlar daban yaptı!

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kuponların ucuzlamasından olucak sanırım 1-2 gün önce tıklama başına 0,20$ civarında alıyordum artık 0,01$ alıyorum sizlerde de durum böylemi?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyide kuponalrın olması fiyatları artırır yanlışınız var kuponalrda eger dikkat ediyorsanız kelime fiyatalrı ucuk fiyata cıkıyor ben oyun keliemsini 9,25 ytl oldugunu gördüm düşün herkes oyun kelimesi ekeldikce yükseliyor kupon ucuz deyip bu fiyatı bile veren cok kişi var o yüzden kupondan gelen düşüş degildir. + kuponların % 80 aramalarda cıkıyor reklam %20 içerikte cıkıyor.

bence kupon olursa kazaç artar. Rekabet cogalıyor herke en iyi keliemlerde yer alamk için fiyatı yükseltiyor.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi hoş diyorsunda bu kuponları kullananların hepsi webmaster ve hepside işin püf noktalarını bilen insanlar bu yüzden ben bu kuponların artmasına bağlıyorum kazançların düşmesini ama yanılıyorda olabilirim sadece bir fikir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet webmaster ama şunu diyorum bak.. sohbet kelimesini sen ekledin 0,05 kabul etti sendne sonrakilerede 0,05 izin vermiyor 0,07 böle yükselim 1-2-3 ytl cıkıyor kuponalrda ucuz oldugu için sırf bir kuponu bir kelimeye feda edip maksat tık başı 2 ytl de verse o kelimeden hit almak için rekabete koşuyor..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
evet webmaster ama şunu diyorum bak.. sohbet kelimesini sen ekledin 0,05 kabul etti sendne sonrakilerede 0,05 izin vermiyor 0,07 böle yükselim 1-2-3 ytl cıkıyor kuponalrda ucuz oldugu için sırf bir kuponu bir kelimeye feda edip maksat tık başı 2 ytl de verse o kelimeden hit almak için rekabete koşuyor..
kelimenin aktif olmasi icin gereken alt limit herkez icin aynidir
sende 0.05 e aktif oluyorsa digerinde de ayni sekilde Aktif olur fakat siralamada uste cikmak icin daha yuksek fiyat verebilirsin
1.-2.-3 YTL cikan kisilerde adwords kullanmayi bilmeyen yada desifre olmus hesaplardir
Kupon olayina gelince Adsense deki gelirlerindeki dusus yada yukselisin kuponlarla bir alakasi yok
Sitene giren ziyaretcilerden kaynaklanan bir sey mesela bugun 100 tane arab ulkelerinden brezilya gibi ulkelerden hitin olur tik basi 0.01 verir Ertesi gun 100 tane USA UK ziyeretcisi Girer tik basi 0.10 cent alirsin
Extreme nizi incelemenizde Fayda var gun ici nerden kac ziyaretci gelmis (bu olaya 1 aydir dikkat ediyorum benim hitin %80-%90i USA UK CA normalde gun sonunda ortalamasi 0.10cent ise 20 tane dedigim gibi diger ulkelerden ziyeretci girsin gun sonu tik ortalamasi 0.05 cent e Dusuyor)
Diger bir olay Burda kullanilan kuponlarin %90i sitelerine hitb cekmek Icin kullaniliyor(sitesinde adsense vardir yada baska sey)
Fakat yabancilardan kupon kullanan kisiler sitelerine Hit cekmekten daha ziyade satis ortakligi icin kullaniyorlar (Son zamanlarda diger bazi arkadaslarin ringofon icin kullandigi sekilde ) ve daha guzel verim aliyorlar 10$ kupona veriyorlarsa yada 50 $ lik kendi ceplerinden adwords kullaniyorlarsa 300-400$ lik geri donusumu oluyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5