İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuponlar yeniden aktif

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, kuponlar yeniden aktif oldu sanırım. Sitem yine google nin sponsor bağlantılarında görünmeye başladı ve gösterimde baya arttı...Acaba kuponların süresi de arttırldı mı, yoksa eski kurduğumuz kuponlar mı sadece çalışıyor. Var mı yeni kupon kuran?..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
15 tane kuponun çalışır durumda alala hemde 1 ay önce acıpta biten kupon bile aktif bazen oluyor ama 1-2 günlük sölim gecen seferde 5 kuponum full çalıştı iyi hit yolladı ertesi gün durdu

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde önceki açtığım kuponlar bi anda aktif duruma geldi. istatistiklere girince şaşırdım. Google amca bunadımı ne etti :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama cogunluk içeride para kalan kuponalrım aktif bitenler çalışmıyor misal 134 luk kupondu 28 kadar bitemmeiş 45 ytl kalmış o acık suan aktif:

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
benim eski açtığım kuponlarda aktif oldu alla alla siteye girince çok şaşırdım. 10 - 15 tane kupon çalışmamıştı onlarmı acaba:)

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır arkadaşlar google bu aralar güncelle me yapıyor ondan dolayı. farkındaysanız 10 -15 gün öncesine dönmüş. gidip geliyor bu aralar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allaallla bende diyordum bugun ziyaretci baya cok :) REFERer lara bakıyorum google da aramada cıkmıyorum. meger sagdan tıklanmıs.

D

Dot Net

Misafir
bakalım kaç gün sürecek. işin kötusu ben hangı hesabın açıldıgını bulamıyorum :) bakamıyom yanı ne kadar param kalmış etmiş :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
VALLA BEN HER KUPONUN LİNKİNE MAİL ADINI VERDİM BU ŞEKİLDE HANGİ KUPON ETKİN GÖRÜYORUM

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sessizliktr' Alıntı:
hayır arkadaşlar google bu aralar güncelle me yapıyor ondan dolayı. farkındaysanız 10 -15 gün öncesine dönmüş. gidip geliyor bu aralar.
Arkadas dogru demıs + aynısını dıcektım

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şu anda bizim expired kuponları denedim, işe yaramıyor, yine expired diyor :(

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bnm günde 3 ile 8 arasında tekili değişen siteme dün 600 kişi gelmiş:D hoş gelmiş sefalar getirmiş ne diyelim:D

edit: ben bu reklamları durdurmak istiyorum yavvss min 400 kağat yemiştir şimdiye kadar hesap - ye düşüyo veya gerçekten sağlam bi problemleri var.. başımıza bela açmasın?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5