İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuponları 100$ olarak kullana biliyormusunuz?

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba yani kuponları 6 ,8 ve 9 ile başlayan kuponları 100$ olarak kullana bilen varmı,bir referans adresi vardı yahoo destekli artık o iptalmi?
Birkaç deneme yaptım açılıyor ancak 2-3 dk içinde durduruyor sistem..
Kullana bilen varmı acaba?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben 10 kupanu 170 ytl olarak kullandım düşün yanai 125$ falan olarak kullanmışım

parakazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben 3-5 tanesini 100$ olarak kullanabildim, bir o kadarı da sonradan durdu...

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık o adresten girmeyin bence... dünden beri 4 kupon patladı o adreste... hemde artık gelmiyo bana ordan 50 $ extra bonus... aynı kuponları normal adresten açtım hala çalışıyolar...

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet demin bi deneme yaptım sonuç :
154,00 / gün
etkin kampanyalar 82 33.819 0,24% 0,93 76,55
ve durdurdu reklamı sistem referans adresinden girdim ve bakaerken her iş için onu kullandım ama yinede olmadı..

D

discoface

Misafir
bende de olmadı ıkı kat hesap açılan link.
3 4 kuponum gitti. sonra 70 lik hesap açtım ve su an yayınlanıyor. O link ölmğş arkadaşlar bence artık.
Çok işime yaradı geçmişte ama artık yaramıyor gibi kimseye..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ,

Yahoo bonusu ile alınca belli bir süre sonra durduruyorlar reklamı. Benimde birkaç tane kuponum gitti durumu anlayana kadar :)

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tecrübeyle sabittir. dün 8 kuponuma banamısın demedi. en iyisi normal acmak

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam kampanyalarınız günlük bütçe limitinize erişmenizden dolayı artık çalışmıyor.
Daha fazla bilgi için, lütfen hesabınızın Bütçe sayfasını inceleyin veya reklamlarınızın devam etmesi için Google Satış Temsilcinizle iletişim kurun.

iki gündür de bu mesaj çıkmaya başladı... ne yaptıysam çalışmadı reklamlar tekrar. çözebilen varmı?

S

sohbetorg

Misafir
bende de oldu bu icine giriyorum oluyor :) ama nerden giriyom nerden cıkıyor bilemiyorum. en son olarak sunu denedim Sohbet chat kelimelerine 0,50 Cent verdim calsti Ayrica Hesabım kisminda ödeme yap sonra o referans numarasını tikliyorum biraz geziniyorum calisiyor. hesap yonetiminde

Reklam kampanyalarınız günlük bütçe limitinize erişmenizden dolayı artık çalışmıyor.
Daha fazla bilgi için, lütfen hesabınızın Bütçe sayfasını inceleyin veya reklamlarınızın devam etmesi için Google Satış Temsilcinizle iletişim kurun.

Arkadasimizin dedigi gibi cıkıyor ama ona ragmen yine googlede cikiyor ben bu google amcayi bir türlü cözemedim 0 Pr lik siteleri bile ilk sayfaya tasiyor hayırlısı olsun bakalim..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sohbetorg' Alıntı:
bende de oldu bu icine giriyorum oluyor :) ama nerden giriyom nerden cıkıyor bilemiyorum. en son olarak sunu denedim Sohbet chat kelimelerine 0,50 Cent verdim calsti Ayrica Hesabım kisminda ödeme yap sonra o referans numarasını tikliyorum biraz geziniyorum calisiyor. hesap yonetiminde

Arkadasimizin dedigi gibi cıkıyor ama ona ragmen yine googlede cikiyor ben bu google amcayi bir türlü cözemedim 0 Pr lik siteleri bile ilk sayfaya tasiyor hayırlısı olsun bakalim..

herşeyi denedim, kelimeleri sildim-ekledim, günlük bütçeyi 50 milyar yaptım bi sürü şey yaptım yine de çalışmadı.

Kampanya #1 Durdurulmuş

böyle yazıyo ama daha 28 tık olmuş reklamlara... neden böyle yaptı anlamadım. daha 1 tane kuponu tam harcayabildim...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Günlük limiti düşürün. Bir süre sonra normale dönecektir.
Bizim zaten hesabımızda olan para 100 küsür
Ama biz günlük limitimizi 80-90 yapıyoruz ve bu orana göre anında reklamları ve kampanyayı durduruyor.
Kampanyanız aktif olduktan sonra, yani ilk reklamlar gösterime başladıktan sonra kampanya günlük miktarını arttırınız.

Ve yahoo linki çalışmaktadır.
Dün yeni üyelik açarak denedim. Günlük limiti 80 yaptım. 1 saat sonra login olduğumda kampanyanın durdurulmuş olduğunu gördüm. Ve gece yatmadan miktarı düşürdüm.
Şu anda aktif edilmiş ve reklamlarım çalışmakta.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:
Ama biz günlük limitimizi 80-90 yapıyoruz ve bu orana göre anında reklamları ve kampanyayı durduruyor.
Kampanyanız aktif olduktan sonra, yani ilk reklamlar gösterime başladıktan sonra kampanya günlük miktarını arttırınız.

Dün yeni üyelik açarak denedim. Günlük limiti 80 yaptım. 1 saat sonra login olduğumda kampanyanın durdurulmuş olduğunu gördüm. Ve gece yatmadan miktarı düşürdüm.
gunluk limitle alakasi yok tamamen tesaduf olmus cunku yahoo linkinden 2 gundur sorun vardi dun gece duzeldi(onceki acilipgunluk limiti astiniz yazan hesaplari kullanabilirsiniz normale dondu)
sayet reklamlarinizda hala sorun varsa ayarlar kismindan reklamlarimi hizli goster secenegini isaretleyin(normalde esit aralikla goster secenegi isaretli)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect' Alıntı:

ben senin demek istediğinden bşi anlamadım?
Şimdi yahoo referans adresinden giriyoruz kupon felam giriyoruz sonra limiti ilk düşük giriyoruz sonra çalşmaya başlayınca yukseltiyoruz, benim anladıgım bu..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
eflatun' Alıntı:
ben senin demek istediğinden bşi anlamadım?
Şimdi yahoo referans adresinden giriyoruz kupon felam giriyoruz sonra limiti ilk düşük giriyoruz sonra çalşmaya başlayınca yukseltiyoruz, benim anladıgım bu..
culpable nin dediğine bakılırsa tesadüf. Belkide sorun vardı düzeldi. Ama ben daha öncede bu sorunla karşılaşmıştım.
Günlük limiti yükselttim. Ertesi gün baktığımda reklam durmuştu. Limiti düşürdüm tekrar çalışmaya başlamıştı.
Belkide bunalr bende tesadüf oldu. Yüzde yüz budur diyemiyorum

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim reklamlarım şuan çıkıyor ama fazladan herhangi bi ücret gelmedi... link çalışmıyor şuan...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5