İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuponların akıbeti

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponların akıbeti hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Aralık ayında kredi kartıyla çalışıyordu, yine kart ile çalışıyor mu, yoksa o da mı bitti? bilgisi olan varsa ve bilgilendirirse memnun olurum.

M

MerKuR

Misafir
kredi kartı havale ve sanal kartla kuponlar calışıyo.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yook çalışmıyor. sanal kart kredi kartı hepsi var bende 5 tane kupon var elimde çalışmıyor yahu :)) deli olucam sizinkiler çalışıyormu eminmisiniz hocam

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam tarih mart 2007 kredi kartı ve sanal kart deniyorum kart ları red ediyor. nedendir sence sende böle bir sorunla karşılaşdınmı

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben bir kart ile 5-6 hesap kullandım ama birini aktif etmeden diğerini iptal ediyorum :p

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar;

adwords'te dikkat edin. Çok fazla hesabı aynı anda yayınlarsanız ki bunlarda aynı site yer alırsa bloke ediyor. Özellikle de promosyonları.

Affı yok bilesiniz...

ben de bir CC ile 10 kupon aktif ettim sorun yok yani...

Yalnız ben de uyarı yedim haberiniz olsun... Aynı site adresine dikkat!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5