İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuponların Bitme Zamanı Yardım

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkaşlar bu haziran sonunda kuponlar bitiyor diye biliyorum. Beki kuponları hepsini hesap halinde açsak ve beklemeye alsak sonra kullanabiliyormuyuz. Yoksa kuponları hesap hali getirsek bile haziran sonunda direk o hesaplar 0 ytl yemi inecek.

Yani kuponları hesap haline çevirmezsekmi bitiyor sadece?

Beni bir aydınlatırsanız sevinirim.

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açılmış hesaplarda bekleyebiliyor fakat hepsi ayrı domainlere olsun sadece tavsiye ;)

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı domain olayını anlamadın yani kapadan farkılı domainler sıkıp mı alayım? Sonra kullancağım zaman değiştirip kullanırım diyorsun heralde?

Birde aynı ipden 3 taneden fazla adwords açamıyoruz gibi bişey okumuştum bu ne kadar doğru?

Aykan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her kişi sadece bir adet kupon kullanabiliyor. Siteler aynı olursa anlaşılır. İsimler aynı olursa anlaşılır. Ip de öyle. vs.vs buna göre aç işde hesaplarını ;)

serdarbakar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben aynı ip'den 5 tane açtım bişi olmadı.

Toplam 9 kuponumu da aynı domainimden e-mail adresileri ile aldım.

Kuponların 5'inde bir sitem için aynı kampanya, diğer 4'ün de başka bir sitem için aynı kampanyayı kullandım.
Şu ana kadar bir sorun yaşamadım, ama her an Google'dan bir suspended maili gelebilir diye korkuyorum.

Ben de Haziran bitmeden 50-60 tane alsam mı diye düşünüyorum ama, patlarsa çok sinirlenirim :)

(Bu arada ucuza satan olursa büyük bir alım gerçekleştirebilirim, pm atabilirsiniz)

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serdarbakar' Alıntı:
Ben aynı ip'den 5 tane açtım bişi olmadı.

Toplam 9 kuponumu da aynı domainimden e-mail adresileri ile aldım.

Kuponların 5'inde bir sitem için aynı kampanya, diğer 4'ün de başka bir sitem için aynı kampanyayı kullandım.
Şu ana kadar bir sorun yaşamadım, ama her an Google'dan bir suspended maili gelebilir diye korkuyorum.

Ben de Haziran bitmeden 50-60 tane alsam mı diye düşünüyorum ama, patlarsa çok sinirlenirim

(Bu arada ucuza satan olursa büyük bir alım gerçekleştirebilirim, pm atabilirsiniz)

Serdarbakar sen bir istisnasın bununla gurur duy ve dewam et :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bekletip sonra kullanılsa diye bir olay olsa bir tarih olmazdı ortada sanırım bu kampanya belli aralıkalrda olcagı için 30 haziran diye biliyorum demekki 30 hazirandan sonra kuponların kullanılması söz konusu olmayabilir.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuponları hesaplarda aktive edip bekletebilirsin.

Ama ayrı domainler üzerine aç. Biri bitince diğerini kullan.

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı farklı domainlerle aç hesap ne olur ne olmaz ben aynı kullandım bişey olmamıştı ama olabilir her ihtimale karşı daha sonra reklam kelimeni saçma birşeyden seç misal "hdfhdhd" böylece reklam gözükmez hiçbiryerde sonra kuponun teki bitince bu açtığın reklamı değiştirir kullanırsın., reklam durdur olayını bir iki defa yaptım ikisindede hesap durdu açılmadı bir daha. Riskli bişey durdurmayı tavsiye etmem.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki su varsayima nasil yorum yapacaksiniz ?
Farkli farkli domainler icin actik diyelim ama tüm domainlerde ayni adsenseyi kullaniyoruz ne olur ?

Sizce o kadar ayrintiya girerler mi, girerlerse adsense kapanmaya kadar gider mi ?

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense kapanma mı yok artık o kadar da değil. Sadece reklamı durdururlar. adwords ile adsense ilişkisi kurup hesap kapatmazlar. (kapatmamalılar)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5