İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kur Uçuyor Eftler Gelse Bari Hemen (:

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şuan itibariyle usd kuru 1.533 haftasonunuda böyle geçirirse bizim eftlerde bu kurdan yola çıkarsa 1 2 gün önceki kura göre epey kâr edecez.Siz ne düşünürsünüz hangi kurdan alırız ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
alacağım miktar o kadar dudak uçuklatacak bişi olmadığı için olsada olur olmasada olur.. değişen bişi olmayacak.. max 1 paket sigara parası fark eder onun içinde wahlanmaya gerek yok sanırım :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Nasıl bir mantığa sahipsiniz kur arttıkça en basitinden petrol fiyatları zamlanıyor ve bunun etkisi tüm ekonomiyi etkiliyor, Allah akıl fikir versin.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Nasıl bir mantığa sahipsiniz kur arttıkça en basitinden petrol fiyatları zamlanıyor ve bunun etkisi tüm ekonomiyi etkiliyor, Allah akıl fikir versin.

burası google adsense forumu türk ekonomisini burda tartışacak değiliz herhalde.Ben bu forum içinde kurun artışını ancak bu şekilde değerlendirebilirim petrol fiyatları zamlanıyor diye değil

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kişilerin forum içerisinde yazdığı herşey onun mevcut birikiminin, hayata bakışının, karakterinin, zevklerinin bir yansımasıdır, ister google adsense olsun, ister geyik bölümü olsun.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kişilerin forum içerisinde yazdığı herşey onun mevcut birikiminin, hayata bakışının, karakterinin, zevklerinin bir yansımasıdır, ister google adsense olsun, ister geyik bölümü olsun.

benimde her ay 300 dolara yakın hosting ödemem var.Ama gelip burda dolar uçtu host ödememde uçtu demiyorum.Bununla ilgili bir şikayetim olsa hosting kategorisine gider söylerdim.Sende git kendi düşüncene uygun kategoride tartış konuyu

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kur artıyo diye sevinilmemeli bence kısa vadede size bir miktar getirisi olabilir ama uzun vadede çok şey kaybettirir

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kur yükselecek googleden 10ytl kar edecez, parayı harcarken 100ytl harcıycaz mantık...

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir kaç ay öncesinde kur 1.7 ye çıktı ödemeler gönderildi sonra kur yine düşüşe geçmişti :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 U.S. dollar = 1.4699 Turkish liras

google ne derse o olur...

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aklıselim insanlar doların artmasının güzel birşey olmadığını bilirler.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google adsense ile türk ekonomisinin alakası yok diyenlere şaşıyorum... + $ ıda buna bazlı olarak düşünenlere dahada şaşıyorum.

$ ın artması elbette YTL geliri olarak işimize gelecektir ancak. buna orantılı olarak masraflarımız artacak ve giderlerimiz çoğalacaktır. Anlık sevinçlerinizi ülkenin çıkarlarından önce görmeniz cidden zoruma gitti. $ ın artması kötü bir gelişme olup. sizden ve bizden çıkacaktır. burada 2$ dan 3 lira kazanmak yerine 1Lira ile 3$ lık iş yapmayı istemeniz gerekirken siz hala bu çizginin farkına varamıyorsunuz. cidden üzüldüm..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide üzülsenizde sevinsenizde ne olacaksa olacağına varır.. Şuanda burada tepki göstermeniz bence aklıselimlik değil. Çünkü paylaşılan konu ekonomi değil. Adam tabiki sevinecektir doların yükseldiğine o an eline geçecek para yüksek olacaktır. Ne şimdi hepimiz oturup ağlayacakmıyız dolar yükseliyor diye... Buradaki konu saptırılmıştır. Ülkenin çıkarlarına kadar sürüklenmiştir. Adam doların bi anlık yükseldiğine ve bu yükselişin adsense ücretleri ödeneceği döneme geldiğine sevinmiş gayet doğal...

Arkadaşlar Bence çoğumuz çok işgüzarız. Herşeyi ülkeye mal edebilecek kadar büyütüyoruz. Ha tamam Doların yükselmesi Kötü bir durum ülkeyi bizleri etkilyeek bir durum bunu bilmeyenimiz yoktur.. Ama yanlış olan adamı neredeyse asacaksınız herkes bi savunma gereği duymuş.. Lütfen her seferinde bu kadar ince düşünüp konuları başka yerlere çekmeyelim.
Saygılar..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

tiva dolar yükseliyor ülke elden gidiyor bence sen hemen bi stokla yiyecekleri içeceklerii nolur nolmaz tedbiri elden bırakmamak lazım.. Yakında dolar çıktı savaş çıkacak muhabbetlerine başlarız...

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiva dolar yükseliyor ülke elden gidiyor bence sen hemen bi stokla yiyecekleri içeceklerii nolur nolmaz tedbiri elden bırakmamak lazım.. Yakında dolar çıktı savaş çıkacak muhabbetlerine başlarız...
sana katılmıyorum dostum.
Kısa vadeli ve küçük hesapların peşinde koşmamamız gerektiğini düşünüyorum. Bu konudaki küçük davranışlar aşağı yukarı ne kadar hassas olduğumuzu gösteriyor.
Ülke batsa google mı kurtaracak bizi?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hala ülkeye yorum yapıyorsunuz anlam veremiyorum.Burası google adsense forumu. Doların yükselişi google adsense kullananların hepsi için daha fazla kazanç.Diğer açıdan yorumlamak isteseydim bende gider konumu öyle bir yere açardım.

Dediğim gibi benimde her ay dolar olarak yüklü server ödemelerim olabiliyor.Doları yükseldiği zaman bunlar bana hep zarar ülke ekonomisinede zarar tamam ama burası adsense forumu olduğu için ve ben bir adsense kullanıcısı olduğum için bu forum kategorisinde bu konuya bu açıdan olumlu bakıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5