İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi geri dönüyor(nisanda)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İnsan tepeden bakar, insanları aşağılarsa insanlarda onun yanlışlarını yüzüne vurur. Bundan doğal ne var ki? her mesajında insanları aşağılayan adam ezik adamdır. Ezikliğini de egosunu tatmin ederek gidermeye çalışıyordur.

Ne yani biz KV izleyerek boş zaman geçiriyoruz da sizler sinemaya veya cafe ye gidince yararlı iş mi yapmış oluyorsunuz? sinemanın eğlendirmekten başka ne yararı var? ya peki kurtlar vadisinden bizde aynı zevlki alıyoruz, şimdi hangisi daha yararlı oluyor?

ya da KV izleyeceğinize yararlı işler yapın diyenler 24 saat yararlı işler mi yapıyorlar? Mesela bu konuya mesaj atıp boşa zaman harcayacağınıza gidip daha yararlı iş yapabilirsiniz. Öyle ya KV yararsız ve boşa zaman harcamaksa, onun hakkında burada konuşmakta yararsız. Gidin doğru yerde kullanın zamanınızı, ve o çok olan aklınızı.

Bak öğretmenim diyip sağda solda atıyorsun, madem öğretmensen öğretmen gibi davran. hakaret ediyorsun, iftira atıyorsun herşeyi yapıyorsun sonra ben öğretmenim diyorsun. bunu bir öğretmen yapmaz?

ama gerçi cocuk p*rn* su yapan da bu ülkede öğretmen oluyor özür dilerim.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendimden eminim. Kimseye iftira attığımda yok. seninle orada son sözlerimiz söyledik. Sen delikanlılık taslayıp seni engelledim mesajlarını görmeyeceğim diyordun. Ne oldu delikanlılığın mı öldü? Evet ben öğretmenim, öğretmen olmam senin gibilere kendimce hakettiğin sözleri söylememi engellemez. Ayrıca hakarette ettiğimi düşünmüyorum. Sen herkesi aşağılar, caka satarsan böyle sözler de duyarsın. Sen millete geri zekalı muamelesi yaparken hakaret olmuyor da, biz biraz ağır laf söyleyince mi hakaret oluyor.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir lafı da düzgün anlayın ne olur ya? Adam demiş "o zaman sinemaya falan da gitmeyelim" diye. Bende "elbette onlara da gitmelisiniz" dedim. Ama ben demişim ki "hadi sinemaya kafeye gidin bunlar çok yararlı işler akşama kadar size haz verir, filozof olur çıkarsınız"

Öğretmen okuduğunu anlamazsa, öğrencilere suç bulmuyorum ben.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir lafı da düzgün anlayın ne olur ya? Adam demiş "o zaman sinemaya falan da gitmeyelim" diye. Bende "elbette onlara da gitmelisiniz" dedim. Ama ben demişim ki "hadi sinemaya kafeye gidin bunlar çok yararlı işler akşama kadar size haz verir, filozof olur çıkarsınız"

Öğretmen okuduğunu anlamazsa, öğrencilere suç bulmuyorum ben.

yukarda,

"Ayrıca, sinemaya gitmeyin denmiyor. Sinemaya da gidin, kafeye de gidin. Ama KV tarzı dizilere ayıracağınız saatleri daha faydalı işlere harcayın." demişsin.

istersen sen önce benim ne yazdığımı bir anla. Senin sinemaya gidin demeni veya gitmeyin demeni eleştirmiyorum. KV izleyeceğinize yararlı iş yapın demişsin. Bende sana, KV izlemek yararsızda, sinema KV izlemekten çok mu yararlı diyorum. Bir daha oku zahmet olmazsa.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yukarda,

"Ayrıca, sinemaya gitmeyin denmiyor. Sinemaya da gidin, kafeye de gidin. Ama KV tarzı dizilere ayıracağınız saatleri daha faydalı işlere harcayın." demişsin.

istersen sen önce benim ne yazdığımı bir anla. Senin sinemaya gidin demeni veya gitmeyin demeni eleştirmiyorum. KV izleyeceğinize yararlı iş yapın demişsin. Bende sana, KV izlemek yararsızda, sinema KV izlemekten çok mu yararlı diyorum. Bir daha oku zahmet olmazsa.

Olayı yüzeyselliğe vurma istersen. KV'den değil, içeriğindeki saçmalıklardan dolayı izlemeyin diyoruz. Sinema elbette faydalıdır, bir eğitimci olarak sinemanın nasıl yararlı olmadığını düşünüyorsunuz anlayamıyorum. Gerçekten şaşırdım. KV'den öğreneceğin ne var ki? Vatan sevgisi mi? Zaten KV izlemeden önce o sevgi içinde yoksa, onu izledikten sonra olsa ne olur, olmasa ne olur?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin yaptığın yanlışta burada. KV yi bir şeyler öğrenmek için değil, eğlenmek, iyi vakit geçirmek için izliyoruz. Benim bildiğim insanlar da sinemaya iyi vakit geçirmek, eğlenemk için giderler. Bir şeyler öğrenmek için değil.

Duygu sömürüsü de yapmayalım. Sevgiyle KV izlemenin ne alakası var. Bir siz işi biliyorsunuz da KV yi izleyen 30 milyon insan hiç bir şey bilmiyor mu?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
senin yaptığın yanlışta burada. KV yi bir şeyler öğrenmek için değil, eğlenmek, iyi vakit geçirmek için izliyoruz. Benim bildiğim insanlar da sinemaya iyi vakit geçirmek, eğlenemk için giderler. Bir şeyler öğrenmek için değil.

Duygu sömürüsü de yapmayalım. Sevgiyle KV izlemenin ne alakası var. Bir siz işi biliyorsunuz da KV yi izleyen 30 milyon insan hiç bir şey bilmiyor mu?

30 milyon insan işini bilseydi, şu anda bunları konuşuyor olmazdık. Diğer konuda iktidardakiler tartışılıyor. 30 milyon kişi gerçekten bilseydi, tartışmaya gerek bırakmazdı. Sen sanıyor musunki 30 milyon kişi eğlenmek için izliyor bu diziyi?

Bu arada eğlenceden kastın nedir? Mafya babalarının birbirini öldürmesi, komplo kurması insanları eğlendiriyor mu dersin? İlginç bir fantezi tabi.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz herhalde sinemada hep aşk filimleri izliyorsunuz. Hiç şiddet filimleri izlemiyorsunuz sanırım. O da ayrı fantez itabi. Sanrıım aşk filimleri izleyerek aşkı öğreniyorsunuz. Sinemaya bir şeyler öğrenmek için gittiğinize göre:)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siz herhalde sinemada hep aşk filimleri izliyorsunuz. Hiç şiddet filimleri izlemiyorsunuz sanırım. O da ayrı fantez itabi. Sanrıım aşk filimleri izleyerek aşkı öğreniyorsunuz. Sinemaya bir şeyler öğrenmek için gittiğinize göre:)

Bir şeyler öğrenmekten kasıt "aşk nedir" "cinsellik nasıl olur" gibi düşünüyorsanız zaten tartışma burada bitmiştir. Komedi filminde eğleniyor olabilirsin, aşk filminde duygusallık sana haz veriyor olabilir. Fakat bu nasıl bir fantezidir ki adamların birbirini öldürmesi sizi eğlendiriyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5