İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Günü

X

Xman

Misafir
Evet arkadaşlar bi aksilik olmazsa bugün yeni bölüm var ben fragman bulmadım gören bulan varsa buraya eklesinde yeni bölüm üzerine laflayalım.

X

Xman

Misafir
Burdan izleyemiyorum video yasak pc de :D neler oluyor paşaya gösteriyormu.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ya bu nasıl bir bölüm... :D

Bence hiç izleme fragmanı, gerek yok..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Gidicek hemde helikopter ile ama o da havaya uçacak... Bu olay helikopter 5m yükselince oluyor :D

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu yeni bölüm sadece bu asfalt kenarındamı cekiliyor? fazla yer göstermiyorlar.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Eski Kurtlar vadisi bence çok daha güzeldi. Ama yine de bunu takip ediyorum. Nerdeyse kaçırmıyorum izlerim yine bugün.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
süper ötesi bir bölüm daha

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paşayı uçurdular rpg ile helikopter patlattılar
gitti eşref bitlis paşa

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onceden guzeldı aynı anda 3 - 5 olay oluyordu,
laz ziya, testere, baron bilmem ne 1 bolumde 4 - 5 olay gidiyordu,
2 hafta klozetı ızledık, o bıttı nıhayetınde,
bu hafta sanırım muro donecek tam oalrak ıskender oyle emır verıyor ykın muro ya suçu gıbılerden, ama sınema fılmı dolayıı ıle muroda sanırım bırşekılde hapıse duşecek çunku hapısen çıkıp koyune gıdıyor fılan bakalım neler olacak :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu adam GenelKurmay başkanı sanırım, yani liste filan onayladığına göre öyle olmalı. Hilmi Özkök türevi olduğunu düşünüyorum, darbeyi engelleyen kişi olarak lanse edildi gazetelere. E bu adam İstanbul'da ne iş yapıyor. Sırf Ankara'ya giderken yolda öldürülsün diye İstanbul'da mı takıldı bu adam. Ayrıca öyle sivil kıyafetle 2 imiz gidelim dedi beni bitirdi. E uçağa niye binmiyorsun be adam? O yarbay zaten bakkal çırağı gibi adam, nasıl yarbay olmuş meçul. Baya saçmalamaya başladı dizi.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sürekli birilerinin ele geçirilmesi ve sonra kaçması baydı bence. Yani Polat ele geçirilince veya İskender ele geçirilince tekrar bi şekilde kurtulacak diyoruz. İskender'in dokunulmazlığı ve ulaşılmazlığı hiç bozulmayacaktı aslında.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi