İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi İlk İzlenim

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dizi rtüke takılır gibime geliyor askeriyeyle çok haşır neşir olan dizilerin ömrü çok olmuyor..

oxxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o takılmaz canım o normal dozda bu diziyi izleyen asker aileleri özellikte doğudaki askerlerimizin aileleri tedirgin olacagından genel kurmay olaya el atar gibime geliyor..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Emret Komutanım sadece bir komedi dizisi oldugu icin yayında. yoksa normal dozda falan değil askerlik öle eğlence mekanı değil.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha nice samast ların yolu açılıyor, yayınlasınlar bakalım bu diziyi..

W

wapekiz.com

Misafir
aşk,meşk dizileriniz izlemektense bu tarz dizileri izlemeyi tercih ederim,bence çok güzel...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o takılmaz canım o normal dozda bu diziyi izleyen asker aileleri özellikte doğudaki askerlerimizin aileleri tedirgin olacagından genel kurmay olaya el atar gibime geliyor..

dün akşam kanal d 'de yayınlanan hırsız-polis dizisinde topal ayaklı herif ceza evi nakil aracında görevli 1 memur ve 2 jandarma başçavuşu yolun ortasında bağlayarak arabayı çalıyor. genel kurmay el atıcaksa böle aşağılayıcı dizilere el atsın.

daha sonrasında ses getiriyor diye kurtlar vadisi hep göz önünde bulunuyor, mafya-devlet konusunu ele alan hatta yaşanmış gerçek hikaye diye bangır bangır bağrılan starda yayınlanan kaybolan yıllar dizisi var. her bölümde bi 10 kişinin rahat katledildiği 3-4 çatışmanın olduğu bir dizi. bence dizilerle uraşmaktansa insanların bilinçlenmesiyle uraşılsa daha iyi olur.

ben akşamki bölümü beğendim ilerleyen zamanda daha akıcı olucağını umuyorum.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu başlangıç bölümü daha başka birşey bekelemezdık..Sonraki 2 3 bölümde öyle olacak , ve sonra hikaye zamanla yerine oturcak daha zevklı bir hale gelecek...Fakat reklamlardan bıkkınlık geldi bana , her dakka başı reklam çıkıyor insanı sinir edıyor.
Ayrıca bence kızı almaya giden adamı iyice rezil edicek bu deli hikmet ağzından kurtulama artık o çocuk :)
Yeni karakterler iyiye benzıyor..Şu selola konuşan adamın tipini merak ettim doğrusu :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence dizinin en güzel yeri otobüsteki askerin, karşısında oturan amcaya
"dayı annemizle babamız bizi oyun oynamaya göndermedi" demesiydi..

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kalite olarak cıtanın yukseldiğine cok sevindim.İnternetten indirip izleyince tambir sinema keyfi yaratıyor insana

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben ilk bölümü pek beğenmedim

çekim efektleri bile vasatlaşmış

ilk bölüm gerçi ama ilk serideki gibi bir aksiyon kokusu yok

bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pat diye aksiyona dalınmaz ağır ve derinden ilerliyorlar :)

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben beklediğimi buldum ..Olaylara güzel bağlandı ...

İnsanların duygularını sömürmek amaçlansada şehit anneli açılış çok dramatikti...Tam bi kv fanatiği olarak ben beklediklerimi bulacağıma inanıyorum ..

Şu dizide ,Aslan Bey Duran Emmi ve Seyfo Dayı dizinin gercek anlamda bir efsane olmasını sağlayabilirdi ...Diziyi sırtlayacak konsey kadrosu gibi bir kadro henuz bence gösterilmedi ...Selo olsa olsa kv de şevkoya tekabül eder ...Baronun gücü nerde ,nerde korkak selo ...Belki zorlarsak Selo Tombalacı ayarında bir adam ..Eger psikopat tiplerden oluşan bi konsey oluşumu görmessek dizi kanal d de yayınlanan ratingi yüksek fakat etkileyiciliği az bir devamdan oteye gecemez ...Memati diziyi sırtlasada polatın yanına çakır gibi bir dost , başına da aslan bey gibi bir amca getirilmesi lazım ...

Operasyonlarda görev almış derin bir asker aslan amcavari bir rol alabilir..

Herseye ragmen dizi başladığı için çok mutluyum...Okulda secmeli derslerimi diziye gore ayarlardım ...Almanyada yaşarken arkadaşlarla kahvede izlerdim (ki etrafım hakiki mematilerle dolu olurdu :) ) ...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla teröristler otobüsü boşaltırken TV'nin içine gircektim.. :) ısrarla söylüyorum söyleyeceğimde Türkiye'de çekilen gelmiş geçmiş en kaliteli ve izlemeye değer bir dizidir!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5