İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi İlk İzlenim

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Dizi bence olması gerektiği gibi. Güzel düşünülmüş bir senaryo. Çok ses getireceği kesin.
Terör konusu bu şekliyle incelenmeye devam ederse bu dizi ülkemizin saf insanında umduğumuzdan fazlasıyla etki yapacaktır.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Fena değil, bence daha iyi olabilir. Ilerleyen bölümlerde cok daha iyi olacagına inanıyorum..

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illaki ilk bolum birden kaynaga girilmez ilerleyen bolumler daha iyi olacaktir

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harika, tam beklediğim gibi. ilk bölüm biraz tutuktu ama ileride çok daha güzel olacak. son sahne hele bitirdi beni. makinayı dayadı polatın kafaya :D çok fantastikti. hdi bakalım hayırlısı

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Dizi bence olması gerektiği gibi. Güzel düşünülmüş bir senaryo. Çok ses getireceği kesin.
Terör konusu bu şekliyle incelenmeye devam ederse bu dizi ülkemizin saf insanında umduğumuzdan fazlasıyla etki yapacaktır.

Daha önceki diziyi izlemedim bunuda izlemedim o yüzden senaryo hakkında birşey söyleyemiycem, ses getireceği konusuna gelince onda hemfikirim insanımız gaz mekanizması ile çalışıyor.

yalnız son kısma katılmıycam şu etki konusuna...

neden diye soracak olursan ilk diziyi izlemesemde konu amaç vs manşetlerden düşmediği için biliyorum.. mafya gerçeği derin devlet ve bir çok gizli sır anlatıldı... Peki ne değişti ? diziyi izleyenler her bölüm için gerçek hayattan birşeyler yansıtıyor dedide gerçek hayatta ne gibi bir değişiklikler yaptı ¿

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurtlar Vadisi ekibine sesleniyorum buradan. Lütfen şu Memati'ye hatun yapın artık. dırdır eden bayan bir oyuncuya ihtiyac var dizide...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önceki diziyi izlemedim bunuda izlemedim o yüzden senaryo hakkında birşey söyleyemiycem, ses getireceği konusuna gelince onda hemfikirim insanımız gaz mekanizması ile çalışıyor.

neden diye soracak olursan ilk diziyi izlemesemde konu amaç vs manşetlerden düşmediği için biliyorum.. mafya gerçeği derin devlet ve bir çok gizli sır anlatıldı... Peki ne değişti ? diziyi izleyenler her bölüm için gerçek hayattan birşeyler yansıtıyor dedide gerçek hayatta ne gibi bir değişiklikler yaptı ¿

Nasıl bir değişiklik bekleniyordu ki?Daha doğrusu şöyle sorayım..İşte şu kesin değişti denilebilecek bir değişiklik mi bekleniyordu?Yani siyahın beyaza dönüşmesi gibi aşikar bir değişim mi bekleniyordu?

Bana göre diziyi takip eden insanlar bazı konularda bilinçlendiler..Her ne kadar birileri diziyi saçma bir mafya dizisi olarak görseler de birçok insanın bilgi dağarcığını geliştirdi.En azından ülkede böyle şeyler oluyormuş dedirtti.Dizinin başında ne kadar hayal ürünü yazarsa yazsın..Anlatılanların sadece %5-10'u hayal ürünü..Kalanları gerçek..Ve inanın bana gazete manşetlerinden takip etmekle televizyonda izleyerek takip etmek arasında çoooooooook fark var..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5

Ben dizinin ilk çıktığı zamanlar izlemiştim. Sonrasında neler gelişti tam bilmiyorum.
Ve bu geceki bölümden dizinin oturaklı gideceğini düşünmeye başladım. Doğu illerimize gittiysen ve orada askerlik yapıp dağlara uzanabildiysen oradaki insanın neler düşündüğünü az çok bilirsin.
Mafya derin devlet vs gibi zırıltıları bizler çok uzun zamandır biliyoruz. Bunlarla doğduk bunlarla öleceğimiz için dizinin etki etmesini beklemek biraz abartı olur.
Terör konusu da daha önce çoğu kez işlenmişti. Ama bu dizi kadar izlenen bu kadar ilgi gören bu kadar tartışılan başka bir dizi olmamıştı. Bu dizide ne yapılırsa ses getirecek günlerce tartışılacak. Diziye olan ilgi veya tepki tahmin edilenden daha fazla olacak. Ve izlenme oranını gün ve gün arttıracak.
Bu diziyi izleyenler içerisinde doğu illerimizde köyde ve dağda yaşayan insanlarımız da izleyecek. Ben onlar üzerinde bırakacağı etkiden umutluyum.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konusuna yorum yapmıyorum şu an ama çekim ve sahne akışı çok kaliteli. Birçok dizideki bizden olmayan hava yok dizide. Figüranların fazla sırıtmaması da gene diğer dizilerde az bulunan birşey.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bana göre diziyi takip eden insanlar bazı konularda bilinçlendiler..Her ne kadar birileri diziyi saçma bir mafya dizisi olarak görseler de birçok insanın bilgi dağarcığını geliştirdi.En azından ülkede böyle şeyler oluyormuş dedirtti.Dizinin başında ne kadar hayal ürünü yazarsa yazsın..Anlatılanların sadece %5-10'u hayal ürünü..Kalanları gerçek..Ve inanın bana gazete manşetlerinden takip etmekle televizyonda izleyerek takip etmek arasında çoooooooook fark var..

Peki sen biliyormusun bundan 3 yıl öncesi çalıştığım işyerinde dizinin etkisinde kalan 16 yaşındaki bir çocuk yüzünden işi bırakmak zorunda kaldığımı ve biliyormusunki dizinin olduğu günün ertesi günü sabahtan akşama kadar hatta ertesi bölüme kadar asarım keserim muhabbetlerinin havada uçuştuğunu ve yinede biliyorsundurki bir zamanlar dizide rol alan bir oyuncunun diğer bir oyuncuyu öldürmesinin tesiri altında kalan izleyicinin o öldüren oyuncuyu tekme tokat dövdüğünü.

@disconnect

ne bedelli ne altı ay nede on beş ay

çoğu sıfırın altında -10 derecelerde 18 ay boyunca askeri hizmet verdim. ve ayrıca doğum yerim 5 temmuz 1993 günü yaşlısı genciyle kadınıyla erkeğiyle hatta içim ürpererek söylüyorum kundaktaki bebeğiyle 33 vatandaşımızı teröre kurban veren başbağlar köyünün 30 km. ötesindedir. belki burdaki bir çok insandan daha yakındı terör bana ailem tamamen istanbula göç etmeden önce istanbulda uyku uyumak ne zor gelirdi. 120 hane olan köyümüzden şuan sadece 5 tanesinde ocak tütüyor. Herkes gibi bende isterim olumlu izler bırakmasını bu dizinin, fakat günlük hayatta hayalperest biri olmama rağmen bu tip konularda hayal gücüm oldukça dar hatta yok bilediyebiliriz. kesinlikle bir tartışma yaratmak istemiyorum sadece içimden gelenler bunlar. iyi geceler..

K

Kerasus

Misafir
Dizi muhakkakki yine tutacak, eskisine oranla dizideki metaryallere kalite gelmiş en baştada otomobiller sınıf atlamış :) Bunun dışında bazı sahnelerde polat sert bakmak sert mimikler vermek için kendini çok kastı ama genel olarak güzel başladı.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok SargeT sadece fikir alışverişi yapıyoruz.Tartışma falan yok. :)

Dizinin etkisinde kalanlar oluyor..Ona bir lafım yok..Ama bu dizinin kabahati değil.Bizim halkımızın kabahati..Bakmakla görmek arasındaki fark gibi birşey bu.Biz sadece görmek istediğimiz gibi bakıyoruz.Ben neden dizinin etkisinde kalmıyorum..Ya da sen neden kalmıyorsun..Biz çok mu zekiyiz?Hayır..Peki diğerleri çok mu aptal?Ona da hayır..O zaman sorun nerde?Bakış açısında..

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dizi bence iyi başladı gerçekleri anlatıyor tamamen bundan 20 22 sene önce olayları ilk sahnede ifade ettiler şahsen diziye olumlu bakıyorum olumsuz bakan varsa başka kanal açıcak.

E

EfSaNeS

Misafir
SargeT

İyi hoş diyosunda arkadaşım varsayalım kurtlar vadisi yok peki ne izlicez ? Saçma sapan aşk dizileri mi çoğu aynı zaten dizilerin. Filmler bile aynı ya aşk dizisidir yada komedi Kurtlar vadisi dizisi başladı rekor üstüne izlenme rekoru kırdı. Kurtlar vadisi Irak desen o ayrı bir rekor kırdı hatta diziden sonra ona benzetme bir çok dizi daha çıktı illa böyle dizilerin olması için demekki birileri kurtlar vadisini çekmesi lazımmış :)

bende bugün izledim diziyi ve şunuda söylemek istiyorum inanırmısınız eski bölümleri defalarca izledim ve hiç bir zaman bıkmadım ve etkisinde kalıpta birşeyler yapmadım 3 5 kişi bişiler yapıyorsa bunu diziye mãl etmek yalnış.. Adam kendine bişi yapar kurtlar vadisinden gördüm abi durduramassın beni hurraa diziye laf :)

Medya bile kötülemeye başladı diziyi daha önceki dizide biliyorsunuz son bölümler kanal d kanalındaydı ozaman bişi demiyorlardı şimdi başka kanalda olunca dizi sorun oldu komik valla :p

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben eskisini cok fazla izlememiştim aslında ama şu halo beni bitiriyor :) kopuyorm o adamın sahnesi oldugunda, suanki bölümlerde oldukca yogun sahneleri var anlaşılan izlemeye başlıyorm hatta ufaktan fanatiği olmaya basladim sanıdım :D

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem Badana yapıp, Hemde dizi'yi izlemek bir hayli zor oldu. Ama Oy kullanacak olsam, %80 + Veririm :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5