İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Irak

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
selam ,

henuz firsat bulup gidemedim, gidenler varmi aranizda nasil olmus film?

farkindamisiniz turkiyede mafya&devlet'i anlatan diziler cok seyredilmeye ve beyenilmeye basladi, sadece biz turklerdemi yoksa dunyadami acaba?

kurtlar vadisi oldugu gibi ayni zamanda gecmistede yine osman sinav'in deli yurek adli dizi ayni konumdaydi.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
e-net, linki paylastigin icin tesekkurler.

neden ingilizce cekilmiski? bide dublaj yapmislar olmamis bu simdi.. KV'nin sitesindede oscara aday falan yazilmis ondan olsa gerek.

Ama turkce orjinal sound ile izlemek ayri bir keyif verirdi.. napalim elimizdekiyle yetiniriz :)

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eleştirilere bakmayıp, izlemeni tavsiye ederim...

K

kahvenet

Misafir
Bazı sahneleri gerçekten insanın tüylerini ürpertiyor. Gerçekten böle şeyler yaşanmışmı dedirtecek türden. Bence izlenesi bir film olmuş.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence kurtlar vadisi ile alakası yok.Irak ve türklüğü ama gerçekden de iyi işlemişler.Irakdaki halkın acılar, amerikanların oyunu ve organ ticareti açısından süper..
Ama kurtlar vadisi dizisi bence bin takardı.Patlama sahneleri, çekin gerçekden de harika.Bence izlenmeli ama hacivatla karagöz daha iyi :D

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 kişi butun amerikayı bitirio :D ama harika ya film

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana filmin sonları devamının çekileceğini gösterdi, durum belli olmaz ama sanırım devamı olacak. bazı sahnelerinde insan etkileniyor, özellikle küçük ali'nin ölüşü, çıplak şekilde eziyet edilen insanlar, kamyon içinde taranan insanlar, elime geçerse boğacağım bir amerikan askeri vs. insan filmden çok etkileniyor, o oyuncu o an yanında olsa bir kaşık suda boğabilecek duruma geliyorsun. En son sahnede salonda ayakta alkışladı herkes, o derece etkilemiş olacak.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film şu ana kadar Türkiye'de sinema filmi yaptık diyenlere, izlenesi bir filmin nasıl olması gerektiğini gösteriyor.. Vizyona girdiği ilk gün seyrettim kesinlikle ilk kez verdiğim paranın karşılığını aldığımı hissettim.

Ancak gel gelelim ufak tefek kritiğe,
Necati Şaşmaz namı değere Turkish Rambo Polat Alemdar,

oyunculuk konusunda oldukca mesafe katetmiş, bunu şu an show da donen eski dizilere bakarak da kıyaslayabilirsiniz.

Ancak,

Billy Zane(Sam Marsal Amerikalı Albay) ile masabaşı sahnesinde, kimin oyuncu olup kimin olmadığı aşırı derecede göez batıyor. Polatın ağır a bi tavırları kötü oyunculuğunu ne yazık ki kurtarmıyor, bir starın yanında bu oyunculuk sadece sırıtıyor. Eminim memati daha iyi oynardı :)

Filmde kullanılan efektler kurgu verilen mesajlar hayli sert ve iyi. Ancak kurtlar vadisi ırak aslında genel olarak değerlendirilirse, ucuz ve basit bir hollywood yapımı taklidi gibi. Zaman zaman gösterime giren az gişe yapan düşük bütçelerle çekilken savaş filmleri gibi. Türkiye için bence yine de bir dönemeç en azından film gibi film olmuş. İzleycinin çıtasını yükselltiler. Beklenti artık daha çok olacak...

Öyle Sanıyorum ki Gora'yı bu hafta içinde geçecek...
Tebrik etmek lazım

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ancak bu ingilizce çekilip Türkçe dublaj olması biraz garip olmuş ne alaka ?Neyse genel olarak herkesin yorumu iyi bende gidip izleyeyim.Oradanda d@bbe yi izlicem :D

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de çok güzel olaylara değinilmiş... Amerika ne diyecek bilemiyorum.

P

Paraemon

Misafir
Film çok güzeldi , Begendigim bir söz oldu.... Ama şimdi aklımda degil bilen var mı ?

Sabırla ilgili birşeydi. Şeyh'in söyledigi...

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paraemon' Alıntı:
Film çok güzeldi , Begendigim bir söz oldu.... Ama şimdi aklımda degil bilen var mı ?

Sabırla ilgili birşeydi. Şeyh'in söyledigi...
O söz şöyleydi;
"Sabretmek boyun eğmek değildir. Sabretmek mücadele etmek demektir."

Ayrıca film çok iyidi, gerçekleri tüm çıplaklığıyla yansıtmışlar herkesin izlemesi gereken bir film.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında türkiyeye ve turk askerlerine yapılan saygısızlıklara bir gonderme yapılmıs gercek hayatta yapamadık en azından filmde yapmaktan korkmamıslar helal olsun valla ,filmin devamıda mutlaka olur çünkü hala yasıyorlar polat ve ekibi

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Filimde gerçek oyuncu Billy Zane di çok güzel oynamış. Bombanın üstünden kalkış sahneside süper di.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5