İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Fragman

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Sezon finali için erken değil miydi :S Cidden sezon finaliymiş ya :S İskender'in artık cılkı çıktı. Ölsün artık ya...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kozmik odalar , İsraile girişler vs vs ..
Gündem yoğun vadide ..
Aeron (Uncle Sam) amcaya bak israili gözüne kestirmiş ama orası müslümanların aeron amca size asıl biz yar etmeyiz... :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
İskender yine ölmedi... Şu an reklam arası yazayım dedim galiba bu adam ölmeyecek bir türlü ...

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
iskender öldüde o sahne berbattı. İple asılmadığı arkasında bir güvenlik önleminin olduğu açıkça belliydi...

Ama final sahnesini nedense çok beğendim, o sahneleri çok güzel çekmişlerdi. İlk defa vadide böyle bir sahne gördüm.

X

Xman

Misafir
İskender ve Ebruyla Annesi çıktı diziden, cahit yaşayacak sanırım. Son bölümde Polat'ın kızını Feller'e vererek gelecek sezonun senaryo malzemesinide çıkarmış oldular...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Flood olmasın diye dün gece yazmamıştım yorumumu yapayım ki; İskender şükür öldü çünkü cılkı çıkmıştı ve sıkmıştı açıkçası. İskender'in en iyi bölümleri 40 ve 55 arası bölümler idi. Sonrasında baymıştı zaten iyi bile oynadı. Dolayısı ile Ebru ve annesi diziden niye çıktı bilmiyorum ama bir hiç uğruna ölüp gittiler işte. Kafam en azından rahat oldu tekrar başlayana kadar netice de ne de olsa polat kızını alacak nasıl olsa. Aron feller onu malzeme yapacak işte çünkü çok çatışacaklar.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Polatın çocuğu Malkoçoğlunun çocuğuyla aynı kaderi paylaşacak :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi