İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurtlar Vadisi yeniden yayına girer mi?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben diyiyorum yeniden girecek evlere.Şuanda halkta sahiplenme yapıyorlar.
Benim teorim bu.yakın zamanda 1-2 ay sonunda olabilir..

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
evt bende sanmıyorum pana film amasrada ayrılık dizisi çekimlerine başlamışlar yeni bir dizi :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D vay be.Son kalan ümitlerim de çürüdü.Neyse bardağın dolu tarafı haftada 3 saat daha kazandık ;)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bukadar gürültüden sonra sanmam başlayacagını. Film çekeceklerdir. ancak 2. 3. bölüm cekilmiş diye ibiliyorum en azından bunları internet sitelerinden yayınlayabilirler bayagıda hit dolayısı ile para kazanırlar. bizlerde izlemiş oluruz

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlara tv den kazanacakalrı yanında siteden kazanacakalrı dişeti gelir.:) ama yinede verseler izlesek.
Çabuk pesettiler yav.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onlara tv den kazanacakalrı yanında siteden kazanacakalrı dişeti gelir.:) ama yinede verseler izlesek.
Çabuk pesettiler yav.

Merhaba,
Aslında kolay degil dış güçler cok baskı yapmış görünürde oldugu gibi gerci aynı gün " Kan Uykusu " yayınlandı KV Terör den 100 kat etkili idi.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pana Filmin Kurtlar Vadisi Terörü bir şekilde izleyicisiyle buluşturacaği artık neredeyse kesinlik kazanmış bir gerçek. Show Tv ve Pana Film arasındaki sözleşme resmen olmasada taraflar arasında fesh edildiği, konuşuluyor. Dizi yayından kaldırlıdığı için sponsorlar cephesinde de bir sorun görünmüyor.

Sinema Filmi gündemdeki yerini koruyor ancak dizi den de vazgeçilmeyeceği aşikar. Digital ortamda ki arayışlar da tavrından dolayı d-smart ın ( doğan grubunun yeni digital kanalı) seçenekler arasında olması beklenmiyor. Geriye Digiturk kalıyor tabi ama genede şu anda kesinleşmiş bir şey yok.

Şu anda görünen Türkiyenin dizisine kavuşağı gerçeği. Pana Filmdeki arkadaşlarımızdan da aldığımız izlenimler bu yönde.Ne şekilde, ne zaman ve nerde olacaği yakın bir gelecekte duyurulacak.

Umarım Tekrar izlemeye başlayacak fırsatı buluruz.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek dediğim gibi piyasa kızıştırıyorlar.Yani talep patlaması çıkarmaya çalışıyorlar.Şayet öyle birşey varsa biran önce neticelendirseler iyi olur sıcakken.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dijiturk iyi bir çekiciliğe sahip maçlardan dolayı ancak
D-Smart yeni piyasaya girmeye çalışıyor ve Cine-5 şifreliden çıktı varolma mücadelesi veriyor.. Bu iki kanaldan birisi bu diziyi biraz değişik şekilde alırsa (dizide küçük değişiklilerle ,ad, vs gibi) sanırım bu iş olur...
Bakalım bakalım..

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
D-Smart Doğan Grubunun yani Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yayından kaldırılmasında en fazla baskı yapan gazete, dergi ve tv'lerin sahibinin..

digiturk ise showtv ile aynı grupta.. mantıklı düşünürsek digiturk'e geçmesi muhtemel

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orası öyle ama geçmişte bunların pis dediklerini öpüp başlarına koyduklarına çok şahit olduk.Neden bir adeet daha yapmasınlar.Ama tabii digiturk daha yakın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5