İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuruçeşme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

DomainAbi

Misafir
reina-sapphire-sortie-ve-kurucesme-arena-sinirlari-asiyor-14112.jpg

Kuruçeşme ,Beşiktaş ilçesi sınırlarında yer alır ve Reina, Sapphire, Sortie ve Kuruçeşme Arena bu bölgededir.
Gelir düzeyi orta-Üst düzeydekiler ikamet eder genelde..

D : Kurucesme .net
F: İhs
Başlangıç : 1 Lira
Hemen Al : 500 Lira
Son tekliften 24 saat sonra biter

───────────────────────────────────
Not 1: Firma içi ücretsiz, firmalar arası alıcıya aittir.
Not 2: Önce ödeme alınır domain sonra transfer edilir.
Not 3: İhale bitişinden itiraber 1 iş gününde ödeme tahsil edilmelidir, aksi takdirde satış iptal edilir, -itrade uygulanır. Haftasonuna gelen EFT işlemlerinde ilk iş günü ödeme alınır...
Not 4: Almayacak arkadaşların teklif vermemesi önemle rica olunur.
Not 5: Her platformda hemen al ile satışı gerçekleşebilir. "Msn - Tel - Elden vb"

Multi topiktir​

Afmesu üstaddan çaldım ilanı :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İşte bu yüzden açılan açık artırım ilanlarına hiç rağbet etmiyorum/etmiyorlar. Milletin zamanını çalmaktan başka bir şey değil bu işler.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İşte bu yüzden açılan açık artırım ilanlarına hiç rağbet etmiyorum/etmiyorlar. Milletin zamanını çalmaktan başka bir şey değil bu işler.

sormayın :( bu durum ilk defa başıma geliyor arkadaş belki işi vardır diye (optimistic) bekliyorum yoksa eğer :( insanın morali bozuluyor sen her şeyi göze alarak giriyorsun açık arttırmaya ama adamın afedersin bi yerinde bile değil yani...
inş. işi olduğu için girememiştir.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sormayın :( bu durum ilk defa başıma geliyor arkadaş belki işi vardır diye (optimistic) bekliyorum yoksa eğer :( insanın morali bozuluyor sen her şeyi göze alarak giriyorsun açık arttırmaya ama adamın afedersin bi yerinde bile değil yani...
inş. işi olduğu için girememiştir.

her şeyı goze alıyor derken verdiğin 2 lira, bu kadar abartma bence...
işi vardır gırmemıştır nete bu kadar basıt gırdığını gorursen domaını satmaz ıse o zaman yaz bence.

Edit : Multi topic miş zaten : http://www.r10.net/domain-satis/791153-kurucesme.html

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
her şeyı goze alıyor derken verdiğin 2 lira, bu kadar abartma bence...
işi vardır gırmemıştır nete bu kadar basıt gırdığını gorursen domaını satmaz ıse o zaman yaz bence.

Edit : Multi topic miş zaten : http://www.r10.net/domain-satis/791153-kurucesme.html

arkadaşım.2 tl için abartma değil ;) her şeyi göze alıyor derken burda 2 tlden bahsetmiyorum bu domain nereye kadar giderse almayı düşünüyordum bilmem anlatabildim mi? sonuçta burda ticaret yapılıyor 2 tlsiden bahseden kim?sanki 2 tl vermişimde alamamışım gibi bir hava sezdiysen yanılıyorsun :p
kusura bakmada herkes senin gibi düşünseydi kimse ticaret yapamazdı

D

DomainAbi

Misafir
eğri oturup doğru konuşalım öncelikle..
ilan ne zaman açılmış ? 30 Kasım !
İlk teklif ne zaman verilmiş ? 30-11-2010, 14:11:42
Siz ne zaman teklif vermişsiniz ? 06 Aralık 2010, 21:27
Sizin teklifiniz anında domain ne kadar da ? arttırım bitmiş ! tarihe bakalım ! 01-12-2010, 17:44:54

Yani ben domaini kazananın hesabına tranfser ettikten 5 gün sonra 2 lira diyorsunuz.

Burda benim şöyle bir hatam var multi linklerini koymamışım ve ihale bitince kilitletmemişim konuyu ama şunu da göz ardı etmeyelim lütfen domain satımı denilince şu an da 1-2 site akla geliyor bir zahmet baksaydınız..
Bu foruma ilan açtığımda yeteri kadar talep gelmemesi ya da pasifliğinden dolayı konu açmamayı bile düşünüyorum açıkcası.
Dışarıdan biri olarak bunu ben görebiliyorum ama siz göremiyorsanız yapacak bir şeyimiz yok..

Es geçtiklerim için özür dilerim ama adabınızı bozduğunuz için de sizi kınıyorum !
Her şeyi göze alarak dediğiniz 2 lira dert olduysa verin hesap bilgisi göndereyim ! Konuyu rapor ediyorum devam etmek isteyen mesaj atsın..

Saygılar

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Yanlış anlama olmuştur. Abartılacak birşey yok bence, öpüşün barışın :)
@SyhByz
İletişim bilgilerinizi öm alabilirmiyim.

elitwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
multi topik linkini ekleme sonra gel 2 tl için yayagara yapmışsınız de.burada teklif verenler olduda ben mi arttırmadım?afedersiniz ama kendi kendimlemi yarışacaktım açık arttırmada?
siz linkleri eklemeyin açık arttırma sonuçlarını belirtmeyin sonra hatalı biz olalım.kusura bakmayında hatalı olan sizsiniz hatanızı kabul edeceğiniz yere hala konuyu üsteliyorsunuz son mesajı üstünden kaç gün geçmiş olmasına rağmen ;)

D

DomainAbi

Misafir
Yanlış anlama olmuştur. Abartılacak birşey yok bence, öpüşün barışın :)
@SyhByz
İletişim bilgilerinizi öm alabilirmiyim.

gönderdim

multi topik linkini ekleme sonra gel 2 tl için yayagara yapmışsınız de.burada teklif verenler olduda ben mi arttırmadım?afedersiniz ama kendi kendimlemi yarışacaktım açık arttırmada?
siz linkleri eklemeyin açık arttırma sonuçlarını belirtmeyin sonra hatalı biz olalım.kusura bakmayında hatalı olan sizsiniz hatanızı kabul edeceğiniz yere hala konuyu üsteliyorsunuz son mesajı üstünden kaç gün geçmiş olmasına rağmen ;)

dostum dediğim gibi domaini başka forumdasatmışım burası dapasif olunca satıldıktan sonra girmedim sabah konulara bakınca gördüm yazdım
son mesajı üstünden geçmiş olması sorun değil adamın afedersin bi yerinde bile değil yani... tabirinizden dolayıyazma gereği duydum..

neysee geçmiş olaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi