İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurulumda Hata !!

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Arkadaşlar, Servera Bütün Dosyaları attım, fakat şöyle bir hata alıyorum;

PHP:
Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /path/to/joomla/install/includes/version.php in /home/levent/public_html/joomladeneme/includes/joomla.php on line 71

Warning: require_once(/path/to/joomla/install/includes/version.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/levent/public_html/joomladeneme/includes/joomla.php on line 71

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/path/to/joomla/install/includes/version.php' (include_path='.:') in /home/levent/public_html/joomladeneme/includes/joomla.php on line 71

önceden(yani3-4 ay önce kurduğumda) sapasağlam kurmuştum sorun yoktu, fakat şimdi bu iletiyi alıyorum, sorun neden kaynaklanmış olabilir yada neyi düzeltmeliyim, teşekkürler...

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bari burda ne yapmam gerektiğini söyleyin,,

hata şu;
PHP:
jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 1146
Table 'levent_joomlaa.jos_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO jos_session ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( 'dcfc166f84a7291ecb2c501af9a24e2b','1211616303','','0','1','0' )

nasıl çözcüm bunları?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi