İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal Firma Scripti / Çoklu Dil Desteği / Ücretsiz Mobil Uyumlu Temalar

markaclick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurumsalkobi Web Paketleri

Kurumsal kobi Web paketleri ile firmanızın kurumsal sitesini profesyonel bir altyapı ile kullanabilirsiniz. Kurumsalkobi web yazılımında süresiz lisans ile "kendi sunucunuzda kullanabilme" imkanı sunulmaktadır.

reklamBanner.png

- Başlıca Özellikler

HTML/CSS Düzenlenebilir tema yapısı
Tüm temalar açık kaynak kodludur. HTML/CSS bilginiz ile dilediğiniz gibi düzenleme yapabilir kendi fonksiyonlarınızı ekleyebilirsiniz.
PHP,Mysql,Bootstrap,jQuery HTML ve CSS kullanarak %100 Responsive (Mobil uyumlu) tasarımlar ile hazırlanmıştır.

Ücretsiz Teknik Destek
Yazılımı satın aldıktan sonra 1(Bir) Yıl süre ile teknik destek alabilirsiniz.

Türkçe yönetim paneli
Kurumsalkobi web paketleri türkçe yönetim paneli ile gelmektedir. Sitenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

SEO Altyapısı
SEO dostu link yapısı ile hazırlanmıştır. Her sayfa için özel anahtar kelime ve açıklama girebilirsiniz, dinamik sitemap.xml ile arama motorlarında kolaylıkla farkedilir olun.

İletişim Modülü
İletişim sayfası iletişim formu ve firma bilgilerinizin yanısıra ekstra kulanabileceğiniz alanlar sunmaktadır. Firmanıza ait ek bilgileri (Banka Hesap bilgileri , Sözleşme linkleri vb.) iletişim sayfasında paylaşabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular
Firmanızın vermiş olduğu hizmetlere yönelik Sıkça sorulan sorular sayfası yayınlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin sorularına site üzerinden okuyabilecekleri hazır cevaplar sunabilirsiniz.

Döküman Modülü
Ziyaretçilerinize PDF Dökümanlar sunabilirsiniz. Kolaylıkla ekleyeceğiniz dokumanları sitenzdeki dokumanlar sayfasında listeleyebilirsiniz.

Çoklu Dil desteği
Firmanıza ait kurumsal web sitenizi dilerseniz 5 dil desteği (Opsiyonel) ile yayınlayabilirsiniz. Türkçe’ye ek olarak İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca Dil desteği sunulmaktadır.

Yöneticiler Modülü
Sınırsız kullanıcı ekleyip, Yönetici onaylı kullanıcıların panelinizde işlem yapmasına imkan verebilirsiniz.

Vitrin Slider Modülü
Sitenizde anasayfada firmanız hakkında tanıtım, reklam, bilgilendirme görsellerini ekleyebilir linkler ile ilgili sayfaya ziyaret sağlayabilirsiniz.

Referanslar Modülü
Referanslarının logolarını, linklerini ve açıklamalarını girerek referanslar sayfanızda ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.

E-Bülten Modülü
E-Bülten formundan kayıtlı olan mail adreslerini hangi tarihte kayıt olduğunu görebilir dilediğinizi silebilirsiniz.

E-Posta Modülü
Siteniz üzerinden gelen iletişim postalarını yonetim panelinizde takip edebilirsiniz. Cevapladığınız e-postaları dilerseniz arşivleyebilirsiniz.

Sayfalar Modülü
Firmanıza ait kurumsal sitenizde sınırsız sayıda sayfa ekleme,güncelleme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz. Menü modülü ile yayınlamak istemediğiniz sayfaları pasif ederek listelemeyebilirsiniz.

Ürünler ve Kategoriler Modülü
Sınırsız ürün ve sınırsız kategori ve alt kategori ekleyebilirsiniz. Ürünleriniz için özel başlık, özet, içerik, resim ve resimler, seo description ve seo keywords kelimelerinizi girebilirsiniz.

Galeriler Modülü
Foto galerisi oluşturabilir ve kategorilendirebilirsiniz. Farklı kategoriler altında sınırsız galeri yayınlayabilirsiniz.

Blog/Haber Modülü
Dilediğiniz kadar makale kategorisi oluşturabilir haber ve makalelerinizi yazabilir, silebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Sosyal Medya
Sosyal Medya yonetimi ile Sosyal mdeya paylaşım butonları, Facebook Yorum Entegrasyonu kullanabilirsiniz.

** Kurumsalkobi paketleri herhangi bir yazılım üzerine editlenmiş bir altyapı değildir. Firmamız tarafından geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden bir yazılım altyapısıdır.

399TL
(forum.iyinet kullanıcılarına özel fiyat 299TL ile satın alabilirsiniz.)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Paketlere ait tüm özellikleri ve fiyatları sitemizde görebilirsiniz.
http://markaclick.com.tr/kurumsalkobi-yazilimi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ücretsiz Demo Deneyebilirsiniz.

http://demo1.kurumsalkobi.com
http://demo2.kurumsalkobi.com

Yönetim paneli
http://demo1.kurumsalkobi.com/yonetim

Detaylı bilgi için [email protected] adresinden e-posta ve 216 4141874 No'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

markaClickLogo-1.png

Liderisonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Harika çalışma daha siyahladırılmış bir tema olsa dahada güzel olurdu hayırlı satışlar.

markaclick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MarkaClick CMS

İlginiz için çok teşekkürler.. Tema sayımız her geçen gün arttırılmaktadır. Her sektör ve firmaya uygun hazır temalar sunmayı planlıyoruz.

http://demo.kurumsalkobi.com/ linkinden tüm temalarımızı inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi