İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal İsim Ariyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuntiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba öncelikle şimdiden tşk ediyorum.ve sunti hosting firmamiz kurumsal oldugu için yeni isim arayişi için deyiz ve sizlerden yardimlerinizi bekliyoruz.:) bilisim isim olabilir servers isim olabilir sunti den daha güzel isim ler yazarsaniz bizde degerlendirmeye alicaz..:)

Saygilarimla.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba öncelikle şimdiden tşk ediyorum.ve sunti hosting firmamiz kurumsal oldugu için yeni isim arayişi için deyiz ve sizlerden yardimlerinizi bekliyoruz.:) bilisim isim olabilir servers isim olabilir sunti den daha güzel isim ler yazarsaniz bizde degerlendirmeye alicaz..:)

Saygilarimla.

Merhaba;
suntisoft.com
suntibilisim.com
bunlar veya tr uzantılıları tavsiyemdir size.

SuntiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam sunti olmasinda başka isim olursa başinda sunti olmasin çok tşk ler

SuntiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba hocam tşk ler ama Alfatelekom.com dolu tekbilisim.com dolu bana .com net org .com.tr boş olmasi lazim.daha önce kullanilmamiş lazim..:)

MetoHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buyur hocam exenbilisim.com -net- org- com.tr boşta
Sloglan da "Bizim eksenimiz Teknolojinin Çevresi" :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5