İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kurumsal Web Sitesi V1

onderveli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurumsal web sitesi sahibi olmak isteyen şirket yada özel kullanıcılar için v1 olarak çıkarılmış bir kurumsal web paketidir. Site almak isteyen kullanıcılar için belirlenen yerden hosting ve domain şahsen alınacak ve kurulum yapılıp kullanıcıya bilgiler teslim edilecektir.

Paket uygulama olduğu için isteğe göre içerik değiştirilip başka kullanıcılarada satılabilir.

Click the image to open in full size.

Siteyi hiçbir sunucuya yüklemedim blog sitemde tanıtımını yaptım videolu olarak oradan inceleyebilirsiniz.

DEMO

Gitmek için tıklayın

TRnetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoş olmuş sanırım button calışması biraz acayip duruyor ufak tefek değişikliklerle daha iyi olabilir hayırlı satışlar tasarım zayıf kalmış biraz

Ody

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurumsal web sitesi sahibi olmak isteyen şirket yada özel kullanıcılar için v1 olarak çıkarılmış bir kurumsal web paketidir. Site almak isteyen kullanıcılar için belirlenen yerden hosting ve domain şahsen alınacak ve kurulum yapılıp kullanıcıya bilgiler teslim edilecektir.

Paket uygulama olduğu için isteğe göre içerik değiştirilip başka kullanıcılarada satılabilir.

Click the image to open in full size.

Siteyi hiçbir sunucuya yüklemedim blog sitemde tanıtımını yaptım videolu olarak oradan inceleyebilirsiniz.

DEMO

Gitmek için tıklayın

iletişim bilgilerinizi tel no vs pm olarak atarmısınız ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5