İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kuyumculuk sitesi yapıcam.Yardım ve desteklerinizi bekliyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bi akrabam için kuyumculuk sitesi açıcam.

Bir domain alıp Blogger kullanmak istiyorum ama kuyumculuğa uygun blogger teması bulamıyorum.Büyük bir site yapmayı düşünmüyorum.Kagetori sayfaları olacak ve mesela ziyaretçi yüzük kategorisine girecek.Orda resimlerden beğendiği ve almak istediğinin ref numarasını alacak.İletişim sayfasına girip, aldığı ürün ref numarasyla telefon veya direk ziyaretle o iş yerine sipariş verecek.

Bunları aklımda kurguladım zaten ama bi türlü kuyumculuğa uygun blogger teması bulamıyorum.Aslında uygun temalar wordpresste rahatlıkla bulunabilir ama hem host sorunu var hemde güvenliği sağlama sorunu.O yüzden blogger kullanmak istiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben ücretsiz arıyorum.Zaten ona ücret verecek olsam host alıp wordpress kurarım. ;)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Herkes internet ile ilgili birşeyler üretmek zorunda değil, bazıları da internet kullanıcısı olsun.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Geçen sene bir çift alyans alalım dedik
Gittik kuyumcuya (kuyumculara daha doğrusu)

90 YTL civarında tuttu bir tanesi gram olarak + işçilik dedi, 200 civarı bir rakam söyledi (%100den fazla işçilik parası), alamadık o zaman tabii. Sonra Adana'dan abim aldı, 20-30 YTL işçilik almışlar.

Bir kuyumcu 10 YTL verip alanadı, 10 YTL verip bir de domain alamıyorsa, almak istemiyorsa değil akraban, babanın oğlu da olsa uğraşma site kurmak için.

Potansiyel olarak webi düşünecek olsa bile, piyasayı öldüren bir hizmettir bu. İlerde webmaster olarak iş yapacak olsan, göreceksin ki herkesin bir akrabası -senin yaptığın gibi- beleş yapmış olacak ve senin fiyatlarınla dalga geçecekler.

Yazık...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ben tema aradığımı söylemiştim siz edebiyat yapmışsınız.

Siteyi yaptıran kişi ne bilsin host ne domain ne.Size işyeri için site yapıcam dediysem şirketten bahsetmiyorum 3 metrekare alanlık bir yerden bahsediyorum.

Güzel temalar var ama hiçbiri açılacak siteye uygun değil.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Tema falan yazdırmayacam.Yazdırsam adamım hazır zaten ona yazdırırım.Arıyorum bakalım işime yarayan bi tema bulabilecekmiyim.

_nkA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben tema aradığımı söylemiştim siz edebiyat yapmışsınız.

Siteyi yaptıran kişi ne bilsin host ne domain ne.Size işyeri için site yapıcam dediysem şirketten bahsetmiyorum 3 metrekare alanlık bir yerden bahsediyorum.

Güzel temalar var ama hiçbiri açılacak siteye uygun değil.

3 metrekare 5 metrekare ...

Yıllık 30 YTL vermek çok mu zor bu kuyumcu dükkanı için..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güvenlik kamerasını unutma sakın :D arkadaş doğru düzgün birşey sormuş herkes niye host almıyor diyor size ne kardeşim ! alır almaz sizi bağlayan ne bu olayda. sırf laf olsun diye yazıyorsunuz yemin ederim.. moderatörlerde anca bize ceza veriyorlar boş laf diye.

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yapması gerektiğini bilmeyen çevremizdeki eş dost akraba ve tanıdıklarımızı daima yetkili kurum, kuruluş ve kişilere yönlendirmeyi kendimize görev bilmeliyiz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Klavyenizi boşuna yormayın.Ben siteyi yaptım bile.Domainle site içine ürün resimleri eklemek kaldı.Ürün resimleri özel olacağı için gidip resim çekicem sonra domainide alıp bitiricem siteyi.Şuan bikaç ince ayarla uğraşıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5