İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

L & D Makale Script V.1.0

Gulsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Scriptten Kısaca Söz Etmek Gerekirse,

Demo : http://www.liderdesign.com/makale

Script Özellikleri;

1.) Sınırsız Kategori Ekleme

2.) Admin Paneli;

a.) Site ayarları
b.) Şifre değiştir
c.) İletişim mesajları
d.) Kategori ekle
e.) Kategori düzenle
f.) Kategori sil
g.) Makale Ekle
h.) Makale düzenle
ı.) Makale sil
i.) Yorum duzenle
j.) Yorum sil
k.) Üye düzenle
l.) Üye sil

3.) Scriptin Alt Yapısını Şarkı Sözü - Fıkra - Hikaye - Şiir Scriptlerine Kolaylıkla Çevrilebilecek Şekilde Yazılmıştır.

4.) Üyelik Sistemi

5.) Üye Kontrol Paneli ( Geliştirilebilir )

6.) Ziyaretciler Makale Ekleyemez Yorum Yapamaz Ama Puanlamaya Katılabilir ( İsteğe Göre Düzenlenir Bu Bölüm ).

7.) Üye Girişi Yaptıktan Sonra Makale Ekleyebilir Eklediği Makaleleri Uye Panelınden Makalelerim Bölumune Tıklayarak Eklediği Makalelerini istediği Zaman Düzenleyebilir Ve Silebilir.

8.) Makalelerde Yorum Ekleme - Puan Verme Özelliği Mevcut.

9.) İstege Göre Şarkı Sözü - Hikaye - Fıkra - Şiir Gibi Scriptlere Dönüştürülebilir ( Ufak Bir Ücret Karşılığı ).

10.) Script Kodlarında Herhangi Bir Şifreleme Söz Konusu Değildir.

11.) V.1.0 ı Alan Arkadaşlar V.2.0 Da gelecek yenılıklerden ucretsiz faydalanabilecekler ama V.3.0 a hakkında kesın bırsey söyleyemem. ( V.2.0 da aynı alt yapı uzerıne kurulacaktır alırım v.2.0 cıkınca butun emegım gider gibi bir dusunce söz konusu olamaz. )

12.) Scriptin Fiyatı 50 YTL'dir.

İletişim İçin Msn Adresi : [email protected]

Saygılarımla.

Burak Altunok.

v.2.0 da bulusmak üzere.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzelmiş ama nacizane bi kaç öneri:

Tasarımda tablo yerine css kullansaydınız çok iyi olurdu. Artık hep css kullanılıyor çünkü. Örneğin şu sayfada tasarım kaymış (ff ile baktım):
http://www.liderdesign.com/makale/kategori.php?id=14

Seo'nun bu kadar önem kazandığı bir zaman dilimindeyken seoyu unutmamalıydınız. Adresler ona göre olsaydı daha çok taliplisi çıkardı.

Template sistemi yaparsanız müşterilerinizin hepsinin aynı görünümde yayın yapmasının önüne geçmiş olursunuz.

Başarılar.

Gulsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim.

Script Daha Yeni Bittiği İçin Seo'yu Yarın Uygulamayı Düşünüyorum.

Tema Sıstemını Ise V.2.0 Da uygulamayı planlıyorum

Bu Arada Mozilla Sorununuda Yarın Öğlen Düzelteceğim.

Değerli Görüşleriniz İçin Teşekkür Ederim.

PhpForever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım tablo kayma sorunları düzeltilmiş

şuan için hiç bir sorun gözükmemekte.

Gulsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mozilla Icın Uyumlu Hale Getirildi Script.

Şuanda Seo Uygulanmaktadır.

Edit : Seo Bitmiştir.

Script Tamamen Hazır Haldedir.

İletişim msn : [email protected]

Saygılar.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script guzel olmus en son ne kadar istıyorsun.
Biseyler yaparsan alabilirim

Gulsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptin Normal Fiyatı 70 YTL idi Bir Arkadaşımı Kıramadım 50 YTL ye verdıgım ıcın 70 YTL den 50 YTL ye dusurmustum Haksızlık Olmasın Diye.

v.2.0 ıcın eklenek özellıklerdende ucretsiz yararlanabileceksiniz.

v.2.0 için dusundugum Uyeler Makalelerine Yapılan Yorumları Sılebilecek düzenleyebilecek onaylarsa görunecek ve ufak bir sısteme özgü bir forum kodlamayı dusunuyorum v.2.0 da özel mesajlasma sıstemı ve uye profil göruntuleme uye profılıne yorum yapma uye engelleme arkadas listesi gibi özellıkler ekleyecegım.

Yani Bu Script İçin 50 YTL den aşşağıya Maalesef Düşemem 40 YTL ye size versem bu sefer haksızlık olur scripti 40 ytl ye dusurmem gerekır kusura bakmayın V.2.0 ıda Göz Önünde Bulundurmak Gerekiyor.

Saygılarımla.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Scriptten Kısaca Söz Etmek Gerekirse,

Demo : http://www.liderdesign.com/makale

Script Özellikleri;

1.) Sınırsız Kategori Ekleme

2.) Admin Paneli;

a.) Site ayarları
b.) Şifre değiştir
c.) İletişim mesajları
d.) Kategori ekle
e.) Kategori düzenle
f.) Kategori sil
g.) Makale Ekle
h.) Makale düzenle
ı.) Makale sil
i.) Yorum duzenle
j.) Yorum sil
k.) Üye düzenle
l.) Üye sil

3.) Scriptin Alt Yapısını Şarkı Sözü - Fıkra - Hikaye - Şiir Scriptlerine Kolaylıkla Çevrilebilecek Şekilde Yazılmıştır.

4.) Üyelik Sistemi

5.) Üye Kontrol Paneli ( Geliştirilebilir )

6.) Ziyaretciler Makale Ekleyemez Yorum Yapamaz Ama Puanlamaya Katılabilir ( İsteğe Göre Düzenlenir Bu Bölüm ).

7.) Üye Girişi Yaptıktan Sonra Makale Ekleyebilir Eklediği Makaleleri Uye Panelınden Makalelerim Bölumune Tıklayarak Eklediği Makalelerini istediği Zaman Düzenleyebilir Ve Silebilir.

8.) Makalelerde Yorum Ekleme - Puan Verme Özelliği Mevcut.

9.) İstege Göre Şarkı Sözü - Hikaye - Fıkra - Şiir Gibi Scriptlere Dönüştürülebilir ( Ufak Bir Ücret Karşılığı ).

10.) Script Kodlarında Herhangi Bir Şifreleme Söz Konusu Değildir.

11.) V.1.0 ı Alan Arkadaşlar V.2.0 Da gelecek yenılıklerden ucretsiz faydalanabilecekler ama V.3.0 a hakkında kesın bırsey söyleyemem. ( V.2.0 da aynı alt yapı uzerıne kurulacaktır alırım v.2.0 cıkınca butun emegım gider gibi bir dusunce söz konusu olamaz. )

12.) Scriptin Fiyatı 50 YTL'dir.

İletişim İçin Msn Adresi : [email protected]

Saygılarımla.

Burak Altunok.

v.2.0 da bulusmak üzere.

burak altunok kim ya ?

http://forum.iyinet.com/script-satisi-siparisi/84625-php-coder-araniyor-script-yazdirilacak.html

kendi yapmadıgın bir scriptimi satıyorsun ?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoşgeldin aramıza.
chedmade18 php bilgin olduğuna göre php kategorisinde yardımlarını esirgemeyeceğini düşünüyorum şahsım adına :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoş glediniz diyeyim bende burak bey'e bu arada script daha güzel tasarıma sahip olsa css ile insanı icine cekse insan makale okumaya geldiginde tasarım gel bir daha cıkma burdan dese çok güzel olurdu ve bende alırdım gercekten..

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo eklendi yerine sef eklendi denirse sanırım daha gerçekçi bir tanım olur ;)
iyi satışlar...

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoş glediniz diyeyim bende burak bey'e bu arada script daha güzel tasarıma sahip olsa css ile insanı icine cekse insan makale okumaya geldiginde tasarım gel bir daha cıkma burdan dese çok güzel olurdu ve bende alırdım gercekten..

50 YTL ye bu özelliklerde bir script bulmanız ve bu tur bır scriptte kusur olarak tasarımın css olmamasını göstermenız tuhafıma gıtmedi degil :) yani sorun tasarımsa tasarımı css yı cevırmek zor oldugunu sanmıyorum. css tasarım uygulayabılecek bırsuru arkadasımız var forumlarda.

Saygılar.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun css degil sorun 50 ytl de degil sorun site yapıyoruz makale sistemi yapıyoruz ( bende yapıyorum forumda satmasamda ancak iş tasarıma yaratıcılıga kalıyor onun icin di yukardaki mesaj :))

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun css degil sorun 50 ytl de degil sorun site yapıyoruz makale sistemi yapıyoruz ( bende yapıyorum forumda satmasamda ancak iş tasarıma yaratıcılıga kalıyor onun icin di yukardaki mesaj :))

Anladım :)

Satış Devam Ediyor Arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5