İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Labinaya son 3 - 4 gundur ulasabilen varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar son 3-4 gundur labına hıc bı maıle cevam vermıyor bılgısı olan varmı hıc yapmazlardı boyle bugunde makına da sorun var sıte acılmıyor maıllere cevap alamıyorum

H

hknylmz

Misafir
kendilerine senin le ilgili mail attım cok iyi calısan 1 yer maillere en gec 10 dk icinde cevap veriyolar bir iletisim kopuklugu olmus olabilir

H

hknylmz

Misafir
Merhaba,

Herkes bize ulaþabiliyor anlayamadým neden kendisi ulaþamýyor

Saygilarimla / Best Regards
Cemal Kaan Buyukdenizci
E-mail: [email protected]
Tel: +90 312 425 11 52
URL: http://www.labina.com.tr

-----Özgün Ýleti-----
Kimden: mad bad [mailto:[email protected]]
Tarih: 19 Kasým 2006 Pazar 14:49
Kime: [email protected]
Konu: selam

bir musteriniz size ulasmada gucluk cekmis foruma yazý yazmýs belki ordan
iletisime gecebilirsiniz

iyi calýsmalar

1dk icinde cevap geldi dostum sorunu kendinde aramalısın

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wallaha 4 cu maılımı attım kendılerıne ama gıtmıyor 4 gundur tellede arıorum soylermısınız kendısıne

bı numara varsa arıyım onları vede www.legalpara-tahmin.com acılmıyor ılgılensınler

L

LabinaHosting

Misafir
Merhaba Güneş Bey,

Kullandığınız e-mail servisinin IPleri Spam listeleri girdiği için Spam Korumamız sizin e-maillerinizi reddilmiş. Mümkünse daha farklı bir e-mailden bize ulaşın.

L

LabinaHosting

Misafir
Tekrar Merhaba,

Doğru numaraları aradığınıza emin misiniz? 4 Gündür Sabah 9 Akşam 9 çalışıyoruz. Bugün pazar olduğu için ofisimiz çalışmıyor, farklı bir e-mail adresinden bize ulaşmayı dener misiniz?

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen denıyorum cemal bey yanlıs oldu telle bugun bıtek denedım ama en az 6 gundur maılle ulasamıyordum sımdı denıyorum

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdiye kadar sorun yaşamadık. sorun sizdendir mutlaka.. hemen ilgileniyorlar sorun olunca hemen sağolsunlar.

patavatsız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting olayında labinadan başka tanımam :) Kargadan başka kuş tanımam dedikleri gibi :)

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şunu söylemek istiyorum. Hosting aldığın yer bir firma mı? Evet Firma İsmide Labina.com.tr yani şirket telefonu var mı? VAAR mail atıpta bu durumlar host firmalarını zora sokabiirler Bana kalsa burada firmayı aramanız son derece yanlış! Labina.com.tr allahtan tanıyorum! Neyse....

eğitim şart!

hep ideal

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cemal Kaan dolayısı ile Labina işine saygı duyan bir firmadır. TR de güvenilecek sayılı firmalardandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5