İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Lanet olsun sana turkticaret.net!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

[CRUEL]

Misafir
mrb arkadaşlar bir alan adım var turkticaret.net te pr si 5 kalite bir alan adı(isimvermek istemiyorum) süresi 1 ay önce dolmuş internette kısa bir süre yoktum.uzatmak için 17 ytl yatırdım banka hesaplarına. uzatma parası 21 ytlmiş meyersem tamam dedim onuda yollicaz 3 gün sonra onuda yolladım sonra bana dediler banka dekontunuzu yollayın bende atmıştım banka dekontunu 21 ytl nin üzerine yattılar aradım bağırdım yok böyle diyorlar yok şöyle ben bunları mahkemeye versem haksızmıyım sizce?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yatirdigin subeden ayni dekontu tekrar alabilirsin.

atillayasar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet şubesi kullanıyorsan ordanda gorebilirsin yada git şubeden al scan le yolla haklı oldugunu kanıtla.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benimde Başıma Geldi Ama Kredi Kartından Direk Yatırdım.Site Aktif Oldu.
turkticaret.net mi allah korusun.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1ay öncesine kadar hostbulda kıyamet gibi olumsuz yorum vardı türkticaret hakkında ki bunlar gerçekti ve en sonunda türk ticaret hostbuldaki yorumlarını kapattırdı çünki orda insanların çektiği gerçek eziyetler haksız yere alınan ekstra ücretler hakkında dili yanan bir sürü müşteri vardı ne yapın edin uzak durun benden tavsiye

http://www.hostbul.net/turkticaret.net

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
klasik olcak ama turkticaret değil kurtticaret

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mrb arkadaşlar bir alan adım var turkticaret.net te pr si 5 kalite bir alan adı(isimvermek istemiyorum) süresi 1 ay önce dolmuş internette kısa bir süre yoktum.uzatmak için 17 ytl yatırdım banka hesaplarına. uzatma parası 21 ytlmiş meyersem tamam dedim onuda yollicaz 3 gün sonra onuda yolladım sonra bana dediler banka dekontunuzu yollayın bende atmıştım banka dekontunu 21 ytl nin üzerine yattılar aradım bağırdım yok böyle diyorlar yok şöyle ben bunları mahkemeye versem haksızmıyım sizce?

Merhaba,
Banka hesaplarından ayrıntıları alarak dava açabilirsin. domain alınacak en son yer turkticaret hatta hosting alınacak yer adamlar bir sunucuda 5 10k site barındırıyorlar işte bizim insanımız 30 liraya host bulunca hemen buradan alalım mantıgı ile haraket ediyor. ben turkticaret i çok iyi bilirim 7 tane domainimi transfer etmemek için yapmadıkları şaklabanlık kalmadı. kendi yöntemlerimle hallettim sonra çok şükür :)

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla 2 kere domain aldım, sorun olduğunda ticket açıyordum 5 dakka içinde yanıtı geliyordu, ne DNS yönlendirmede nede kendi Domain bayiliğime domainleri transfer işlemlerinde bir zorlukla karşılaştım, domain kilitini kaldırın transfer edeceğim dedim, zaten admin maili kendi mailim oluncada herhang bir problem çıkaramıyorlar doğal olarak.

@qdin, ayrıca gördüğüm kadarıyla en pahalı hostlar burada bunlar genel olarak Anadoludaki Şirketleri kendilerine bağlıyorlar,Kobileri falan, işten fazla anlamadıkları içinde onlara ödedikleri 200-300YTL çok fazla gelmiyor.

Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5