İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laptop Hakkında Soru

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Extra olarak, Acer alırken 2 kere düşünmüşsünüzdür umarım. Garanti konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti konusunda hiçbir sorun çıkmaz bence, rahat ol, Genel olarak acer ismini duyunca herkez şüphe ile yaklaşıyor, 5 yıldır acer notebook kullanıyorum bir sorunum dahi çıkmadı.
şu sıralarda tr da en çok satan 3 markadan biridir acer rahot olun garanti konusunda da sorun çıkmaz

izuner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Extra olarak, Acer alırken 2 kere düşünmüşsünüzdür umarım. Garanti konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

acer'ın müşteri hizmetleri olsun teknik servisi olsun çok memnun kaldım . http://www.tpmteknoloji.com.tr/ yerleri dudulluda yani oturduğum yerde. Verilen ürünü max 2 gün içinde yapıyorlar. tek sorun eski acer laptopların kasaları dandik biraz.

Garantide hiç bir sorun yaşamazsınız .

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ürünle birlikte driver Cd'si verilmemektedir.

Şimdi bazı laptoplarda işletim sistemi silinemiyor.
Onun için sordum bende.
Elimizde patlamasın :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silinir yorumlara bak orda millet xp kurmuş çoğu şeyi otomatik tanır tanımayanları da bizzat arayıp bulur yüklersin sorun çıkmaz google da arama yaparsan bazı türk forumlarda da driverları verilmiş, fiyatına gore iyi bir alet neticede

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
silinir yorumlara bak orda millet xp kurmuş çoğu şeyi otomatik tanır tanımayanları da bizzat arayıp bulur yüklersin sorun çıkmaz google da arama yaparsan bazı türk forumlarda da driverları verilmiş, fiyatına gore iyi bir alet neticede

Yorumları okumak aklıma gelmemişti. HeHeHe :)
Çok teşekkürler hocam..

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsi burdadan uzak ol bence. acer alacaksan migrosda kampanya var 1200 ytl olan acer 5520 modeli 1070 ytl + 12 ay taksit. 2 subat son gun

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hepsiburada.com'dan ben dünyaları aldım.
Hiçte sorun yaşamadım.
Neden uzak durmalıyım?

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam laptop alırken dikkat edeceğiniz özellikleri söyliyim size.. elimde 2 tane patladı..

1. eğer linux kuracaksanız bazı laptop'lar linux'de sorun yaratıyor biliyorum.. satadisk yada başka türlü.. masaüstü bilgisayarımda önceden linux birsüre kullandığım için az-çok araştırmadan dolayı bilgim var..
2. laptop'da sorun pil ve soğutucu. pil'n ve soğutucunun ömrü bittiğinde laptopun ömrü bitiyor. 2 laptopum var 2side 20-30dakikadan fazla açık kalmıyor, aşırı ısınıyor ve kapanıyor TAK diye.. 1500+1800ytl = çöp.. 2.5 senelik laptoplar.. aynı zamanda ayrı marka 2 adet almıştım.. soğutucu cart curt değiştik masraf ettik ömrü bu kadarmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5