İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

laptop hardddiskinde arıza YARDIM LÜTFEN

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
laptopumun harddiski dün gece internette gezerken aniden ilginç sesler çıkarmaya başladı ve çok yavaşladı. aniden hızla dönmeye başlıyor ve çok ses çıkartıyor.
aynısını geçen ay da yapmıştı format attım düzeldi. şimdi bir daha mı format atmam gerek?
sizce bu neden olmuştur ve sürekli bunu yaparmı?

yardımcı olursanız sevinirim.tşkkrler

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aynısı başıma geldi.Bir gece ofisden çıkarken kapadım sabah geldiğimde açamadım.Teknikden anlamadığım için direkt servise yolladım.Sonuç hdd yanmış :) Bence bir göster.Parçaları çok pahalı gerçekdende.En ufak sorunda böle şeyler yapıyor.Normal pc olsa sana hemen fanın yetersiz derdim.Ama laptop hakkında gerçekdende hiç bir fikrim yok.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun scan diski nasıl yapayım?
normal scandisk te badsector bulamadı.

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba çok ısınmadan dolayı olabilirmi???
6 saat falan hiç kapanmadan çalışmıştı bilgisayar??

K

Kayıtsız Üye

Misafir
laptopun ekranı açılmıyo

herşeyi açıldı ne oldu anlayamadım ekranı açılmıo off beceriksiz miyim ne_?bişey biliyosanız lütfn yazın pls

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
once hdd yi yedekle sonra güzelce bir fdisk at sonra yeniden kur ve devam edecek olursa ( acarken bile devam ediyorsa) teknik servise yolla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5