İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laptop LCD Ekran Satışı Ve Değişimi Parcaport'ta

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slide1.jpg

Laptop Ekran Satışı Ve Değişim Sıfır Ölü Piksel Garantili Ekranlar Parçaport'ta....

Notebook Lcd Ekran merkezi Parcaport.Com Taşınabilir laptop bilgisayarlarınız için yedek lcd paneller.

Hp, Acer, Dell, Asus, Toshiba, Lenovo, IBM, Casper, Exper, Samsung, Msi, Sony Vaio, Packard Bell, Datron, Apple Macintosh, Fujitsu Siemens ve diğer marka notebooklar için lcd paneller bulunmaktadır.

Laptop Ekran aramaya son… Bütçenize uygun ekranı Parcaport.com dan temin edebilirsiniz. Led ekran, mat ekran, parlak ekran seçenekleri ile 8.9" 10.0" 10.1" 10.2" 11.6" 12.1" 13.3" 14" 14.1" 15" 15.4" 15.6" 16" 16.4" 17" 17.1" 17.3" 18.4" laptop ekranlarını temin edebilirsiniz.

Ürünleri Bu linkten kontrol Edebilirsiniz

Adres:

Parca Port Notebook Yedek Parca Merkezi

Nuripaşa Mah. 11/1 Sok

Zeytinburnu / İstanbul

Telefon : 2125023227

Faks : 2125023226

Gsm : 545 680 86 90

Email : [email protected]

Web Site : www.parcaport.com

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Laptop kullanıcılarının en çok korktuğu olay LCD ekran kırılmasıdır. Kullanım hatası, düşme veya darbe sonucu birçok kişinin başına gelmektedir.

LCD ekranlar çok hassas ve çabuk kırılırlar. Kırık LCD ekranların tamiri de mümkün değildir. Bu durumda yenisi ile değiştirmek en doğrusudur. Yılların deneyimi ve tecrübesine sahip olan firmamız çok kısa süre içinde garantili olarak Laptop LCD ekran değişimi yapmaktadır.

Her marka ve model orijinal LCD ekran firmamızda mevcuttur. Yıllardır Laptop bilgisayarların tamiri, bakımı, yedek parça satışı ve yedek parça değişimi yapmaktayız. Laptop LCD ekran değişimi de bunlardan biridir. Laptoplarda en sık karşılaştığımız sorunlardan biridir.

Laptop bilgisayarlarınızı herkese teslim etmemelisiniz. Birçok firma Laptop LCD ekran değişimi yapsa da kullanılan ekranın kalitesi çok önemlidir. Laptop LCD ekran değişimi mutlaka orijinal olmalıdır. Önemli bu değişimi yapan firmanın güvenilir olmasıdır. Müşterilerimize verdiğimiz güven ve kaliteli hizmet müşteri potansiyelimizden belli olmaktadır. Bu konuda her türlü belge ve ruhsata sahip olan firmamızın çalışanları uzman kişilerden oluşmaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetler garantilidir. Laptop LCD ekran değişimi sıradan kişilere yaptırıldığı zaman tekrar sorun yaşamanıza sebep olur. Firmamız sizlere bu hizmeti en uygun fiyata garantili olarak sunmaktadır. Aynı sorunu tekrar yaşamak istemiyorsanız Laptop LCD ekran değişimi için verdiğimiz kaliteli hizmetlerden yararlanmalısınız. Firmamızı arayarak Laptop LCD ekran değişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yetkili : Engin Sezgin

İletişim Bilgileri :

Web Site : www.parcaport.com

Msn : [email protected]

Gsm : 0545 680 86 90

İş Telefon : 0212 502 32 27

Fax : 0212 502 32 26

İş Yeri Adresi :

Parca Port Notebook Yedek Parca Merkezi

Nuripaşa Mah. 11/1 Sok

Zeytinburnu / İstanbul

aciliyetten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendilerinden 220tl'ye dv6 serisi refurbished anakart sipariş ettim, 12tl kargo parası ödedim. Açtım kargoyu yanlış. Geri yolladım tekrar geldi, tekrar 12tl kargo ücreti ödedim, bu kez gelen anakart doğru ama arızalı, zaten refurbished de değil bildiğin tamirli anakartı söküp bana yollamışlar, onu da geri yollayıp para mı geri istedim.

Tam 1 ay sabrettim. oyaladılar, ömrüm boyunca duymadığım mazeretleri duydum kendilerinden sağolsunlar sallama kültürüm gelişti sayelerinde. Paramı geri ödemediler, bana mal al dediler. Normalde 90tl'ye aldığım led ekranı bana 120tl ye veriyorlar, dedim verin 90tl den ona da razıyım; yook. Böyle muhallakta bıraktılar beni.

ÇALIŞACAK ARKADAŞLARA AMAAN DİKKAT! DİYORUM.

Eğer bu mesajımı görüyorlarsa gelip buraya ilan verdikleri gibi bu iddiama cevap da versinler. Ben iddiamı her türlü kanıtlarım. Amacım benim gibi bu notebook tamirinden ekmek yiyen arkadaşları uyarmaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5