İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Laptop Tavsiyeleri

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Bütce: 1100 tl geçmicek şekilde bir laptop alacağız arkadaşa tavsiyelerinizi bekliyorum..

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
peep valla içten olarak exper'in karizma serisini tavsiye edebilirim.
Bende m549ss serisi var ve 6-7 ay önce 1.150 tl'ye almıştım şimdi ne kadardır bilmiyorum.
3 gb ram var, oyun oynamadığım için 128 ekran kartı ama problem çıkarmıyor hiçbirşeyde. Diğer özellikleri de oldukça iyi.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
teşekkür ederim peki ısınma olayı ne şekilde fazla mı ?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
hiçbirşekilde ısınma olayı yok, hani şöyle yok normal bir laptop ısınır anca öyle ısınıyor..
Ayrıca arkadaşlar arasında toshiba, hp olanlar filan var ısınma için ikiside garantiye yolladı ama benimkinde problem yok. Dipnot: hiçbir zaman kapatmam bilgisayarı, 1 ayda 1 kez filan. :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
listeye ekledim teşekkürler başka önerilerede açığım arkadaşlar

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
peki neden lenovo ?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hakiki çin malı da ondan [ibm]
Ucuz, kaliteli, sağlam vs vs...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bende yıllardır lenovo kullanıyorum, tık demedi.

X

Xman

Misafir
http://www.ebuyer.com/product/172324

sipariş verdim pazartesi geliyor, 1250 lira.

1gb ddr3 harici ekran kartı yeter sanırım başka özelliğini yazmaya gerek yok ama ben çok kullanacağım için Hd ekran ve Hdmi çıkışı olduğuna da vurgu yapmadan geçemeyeceğim..

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
T9600 işlemcili JS05 modelini alacaktım ilk başta Samsung'un ama bulamadığımdan farklı markada daha üst modelini almak zorunda kaldım.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben laptop bakacak olsam IBM Thinkpad öncelikli diğer Lenovo serileri ardından da fiyat performans açısından süper olan Samsung serilerine bakardım.

csfrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ibm güzel ürünler üretiyor. Lenovo hiç denemedim ve arkadaşlarımda da görmedim. Ama laptap satışı yaptığım zamanlarda Toshiba ve Hp ağırlıklı satış yapıyorduk. Toshiba promotörlüğü yaptım (4ay). Ürünlerini kötülemek istemem asla. Ürünleri güzel ama gerçekten pahalı.

Genelde insanlarımızın kafasında düşünce olarak Toshiba, Hp, Sony kalıyor. Ama çalıştığım süre içerisinde en çok arıza çıkartan ve en çok pixel hatalı ürünler Toshiba ve Hp ninkilerdi.

Müşterilere ürün satan satış danışmanlarınında çok eksiği var. Mutlaka siz Lenovo ya bakarken sizi başka modele yönlendireceklerdir. Ki böyle durumlarda genellikle AMD işlemcili modeller hep kötülenir. Oysa müşteri ihtiyacına göre ürün satılsa daha mantıklı olur. Genel olarak intel yanlısı bi topluluk mevcut. Oysa 5 yıldır kullandığım Amd 64 2.8 işlemcili masaüstü bilgisayarımla ne oyunları devirdim ve halen Cod modern warface 2 oynuyor düşünün.

O yüzden laptap alırken araştırdığınız 2-3 yada 4 üründen şaşmayın. Müşteri temsilcilerinin sizi yönlendirmesine göz yummayın. Çünkü onlar satış için herşeyi yapar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5