İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Layer Ads - 1000 layer gösterimi 3 euro

F

fatihgoz

Misafir
Merhaba
Son günlerde herkes yabancı site açmaya başladı ve yabancı ziyaretçi alıyor sitenizin içeriği hiç önemli değil bu sponsor absürt içerikte kabul ediyor. 1000 layer gösterimine 3 euro veriyor ve ödemeyide paypal ve moneybookers a ödüyor. Eğer diyosanız ben paypal la uğraşamam, moneybookers tam size göre, moneybookers dan paranızı istediğiniz bankaya aktarabilirsiniz Türkiye ye bile :) Kaliteli olduğuna 100% garanti verebilirim kesinlikle öder. Yabancı ziyaretçiniz varsa çok kaliteli bir sponsor hemen deneyin.. Moneybookers a paranız geldiğinde bankaya aktarmanıza yardımcı olurum :)

Layer-Ads - Üye olmak için tıklayın

F

fatihgoz

Misafir
Şu ülkelerin ziyaretçilerine kazandırıyormuş.

Almanya
Avusturya
İsveç
Amerika
İngiltere
Diğer Ülkeler (diğer ülkeler demiş ama bilmiyorum türk ziyaretçisini kabul ediyor mu?)

F

fatihgoz

Misafir
Merlin' Alıntı:
Sagolasin. Tam ziyaretcilerimin oldugu ülkeler
yabancılar bu sponsoru çok kullanıyor çoğunlukta da alman ziyaritçisi olanlar ve büyük siteler. biz türkler de bu sponsordan para kazanırsak ne mutlu.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihgoz' Alıntı:
yabancılar bu sponsoru çok kullanıyor çoğunlukta da alman ziyaritçisi olanlar ve büyük siteler. biz türkler de bu sponsordan para kazanırsak ne mutlu.
Bir sitemin ziyaretcilerin 99% i alman. Onlarda deniyebilirim. Ama bana verdikleri ücret biraz düsük geldi. 1000 ziyaretciden 3€ cok az. Bunun kat kat mislisini zaten yapanci traffic ten kazaniyorum. Yinede sagol

F

fatihgoz

Misafir
doğru haklısın ama absürt içerikli siteler için iyi. bende 15 gün oldu ingilizce site açtım günlük 1000 tekil alıyor sitemin içeriği tamamen yasal 1 hafta oldu adsense başvuralı ama hala cevap bekliyorum. şunu çok merak ediyorum acaba bu 1000 kişiden yüzde kaçı adsense tıklar. acaba bana günlük ne kadar kazandırır?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihgoz' Alıntı:
doğru haklısın ama absürt içerikli siteler için iyi. bende 15 gün oldu ingilizce site açtım günlük 1000 tekil alıyor sitemin içeriği tamamen yasal 1 hafta oldu adsense başvuralı ama hala cevap bekliyorum. şunu çok merak ediyorum acaba bu 1000 kişiden yüzde kaçı adsense tıklar. acaba bana günlük ne kadar kazandırır?
Adsense ile kafami yormam. Vakit harcadigima degmez. Baska sponsorlr ile calisiyorum. Gerci onlarinda kesin ödeyeceklerini bilsem XXXXX$ yaparim. Adsense ile bu rakamlari alman cok zor.

F

fatihgoz

Misafir
Merlin' Alıntı:
Adsense ile kafami yormam. Vakit harcadigima degmez. Baska sponsorlr ile calisiyorum. Gerci onlarinda kesin ödeyeceklerini bilsem XXXXX$ yaparim. Adsense ile bu rakamlari alman cok zor.
Başka sponsorlar derken hangileri varki büyük siteler adengage kullanıyor, acaba adengage daha mı çok kazandırıyor?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
buraya uye oldun fakat bu kodlar nerede onun yerini bulamadım.sadece banner gösterimimi yapabiliyoruz bu sitenin.???

F

fatihgoz

Misafir
blade78' Alıntı:
buraya uye oldun fakat bu kodlar nerede onun yerini bulamadım.sadece banner gösterimimi yapabiliyoruz bu sitenin.???
layerlarını kullanabiliyosun kodları layerads a giriş yaptıkdan sonra "Layer-Ads Webmaster" başlığı altındaki (Code einbauen) tıkladıktan sonra gelen sayfada ki en üstteki kodu sitene koyabilirsin..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sprechen sie Englisch? Yok mudur burada :)
Ref uye oldum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5