İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Layeredtech hakkında yorumlarınız?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
layeredtech den server almayı planlıyorum. ping süresine dünden beri bakıyorum aşağı yukarı 250ms civarı sürekli. bu ping süresi bana pek bi yüksek geldi normalde yurt dışı en fazla 180ms oluyor ortalama. 250ms olması geçici bir durum mu?

bildiğim kadarıyla layeredtech den server alan birçok türk var. memnunmusunuz? hatta problem çıkıyor mu? ping süreleri sürekli bu şekilde yüksek mi?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ben LT bayisiyim. ve bir çok müşterim var.bir çok LT bayisi var ve birçok müşterisi var

yani dediğiniz gibi türklerin tercih ettiği yerler arasında üst sıralarda.

ms ler normal sunuculara kesintisiz bağlanabiliyorsunuz network çok iyi ama telekom izin verdiği sürece tabiki .

şahsen büyük bir problemimiz oldu .

http://forum.iyinet.com/sirket-tani...nk24-itibari-donanim-sorunu-2.html#post397037

bu linkte mevcut. ama Allaha şükür sorunu çözdük.donanım sorunu olabiliyor hre insanın başına gelebilir.onun dışında fiatlar pahalı gelmesin sakın.hakkını aırsınız.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
evet başlığı açtıktan sonra sizin konuyuda fark edip okudum, geçmiş olsun benzer bir durum benimde başıma gelmişti.

peki ms süreleri genel olarak hep 250ms civarındamı ?

birde şu anda sitede listelenen tüm makinalar stokta oluyor mu, istediğim makina için sipariş verdiğimde direk makina elime ulaşır mı?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ms süreleri 280 e bile çıkabiliyor bu LT için normallerin içinde sayılır.

stokta olur genelde.ama hemen teslim yapmazlar.72 saat içinde teslim edilir.herhangi bir donanım eksik ise veya haftasonuna denk gelirse 1-2 gün aksayabilir o kadar .

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıldır kullanıyorum ve sorun yaşamadım öneriririm.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ping süresi savvis yada databankta değişir savviste şu aralar sorun yok.

LT ya hiç sorun yaşatmaz yada wen kariyerinizi rezil eder.

3. parti bir sunucu yönetim firmasıyla çalışıyorsanız ki ben öyle yapıyorum nispeten daha az muhattab olursunuz.

Cisco ücretleri çok yüksek DDOS alıyorsanız sakın bulaşmayın

Abuse maillerde hemen sunucuyu offlarlar. Ware z site varsa bulaşmaynıız

ping xxxxxxxx.com

32 bayt veri ile xxxxxxxx.com [*******] 'ping'

********* cevabı: bayt=32 süre=197ms TTL=44
********* cevabı: bayt=32 süre=192ms TTL=44
********* cevabı: bayt=32 süre=195ms TTL=44
********* cevabı: bayt=32 süre=194ms TTL=44

********* için Ping istatistiği:
Paket: Giden = 4, Gelen = 4, Kaybolan = 0 (0% kay
Mili saniye türünden yaklaşık tur süreleri:
En Az = 192ms, En Çok = 197ms, Ortalama = 194ms

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
genelde hem arkadaşlarımın yorumları hemde forumdaki yorumlar iyi yönde. sanırım layeredtechden alacağım yeni serveri. teşekkürler yorumlar için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5