İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LayeredTech sunucu iptali Nasıl?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LayeredTech'de bir sunucumu ihtiyaç olmadığından iade etmek istiyorum, kontrol panelinde ilgili bir yer bulamadım.

Prosedür nasıl işliyor? malum yabancı dil olmadığından durumu izah edemedim. Normal yollardan kapatalım ki gerekirse tekrar alabilelim.

Nasıl yapıldığı konusunda bilgisi olan var mı acaba?

iDealhosting.org

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Support kısmından;
Cancellations ticket bölümüne giriniz
Ticket mesajı olarkark;
Hello,

Please my 72.xxx.xxx.xx server close

thanks.

gibisinden bir şey yazınız

orada önemli olan kısımları belirtiyorum;
Reason for Cancellation*: Neden kapatıyorsunuz diyor No Longer Needed ı seçelebilirsiniz
I understand that ALL DATA WILL BE LOST UPON FINAL DISCONNECTION*: bütün verilerin kaybolucak diyor yes yapın bu kısmı
When can the server be taken offline?*: buda sunucuyu ay sonumu kapatalım yoksa hemen mi, immediately derseniz hemen kapatırlar diğerini seçerseniz ay sonu kapatırlar

Client Details'i de doldurup ticket yollarsanız normal prosedüre göre kapatırlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5