İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Layeredtech'in absürt izni var mı ?

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buradan bende bir makina kiralamak istiyorum aslında kullanan arkadaşlar vardı sanırım burayı , şu an bir makinam ev1 de var ev 1 den sonra burası bayarmı ?

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şimdi yeni öğrendim kendilerinden + 18 absürt desteği varmış :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim bildigim insanlarin yasini olcen bir sistem yok. Muallakta kalmayin bence absürt izin veren yerlerden birinden alin direkt. Sonucta Layeredtech'de Savvis'te makinalari konumlandiriyor, hatti tasiyan adam rahatsiz edici aktivitede keser baglantiyi.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Layeredtech'in savvis dışında theplanetle aynı datacenterde makinalarıda var ama hemen hemen bütün şirketler de bu sınırlandırma çocuk uygun-değilsu ve ***** gibi şeylerin bulunmamasına yönelik kurallar yoksa absürt desteği genelinde mevcut oluyor :)
+18 derken amacı bu idi layered firmasına sormuş olduğumuz soru itbarı ile forumtr yi örnek göstererek izah etmeye çalkıştık ve gerekli cevabı aldık.
ama angelonun dediğini şurda değiştireyim çoğu büyük firmalar ( theplanet, ev1, savvis, ezzi, fdc olurmu bilmem, layeredtech) olursa olsun aşırı rahatsız edici aktivitelerde kapatabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5