İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LayerTech'den server sipariş etmek?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Cuma günü bir server sipariş ettim. Fakat bugün siparişimin iptal edildiği hakkında bilgi geldi, yazana göre bana bir mail gönderilmiş siparişi onaylamam için ve ben onaylamamışım. squirrelmail kullanıyorum, kendi hesabımdan. siparişten sonra gelen hiçbir mailde onaylama için link yoktu.

server alabilmem için yeniden sipariş vermem gerekliymiş, bir önceki komple iptal olmuş. şimdi yeniden sipariş vereceğim yalnız tedirgin oldum :) hotmailden bir mail açıp o maili kullanarak sipariş vermeyi düşünüyorum. siparişten sonra mail ile bir onay geliyor değil mi? ingilizcem çok iyi değil, yanlış anlamış olmayayımda.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
siparişi verdikten sonra, sipariş işleme alındı diye bir mail geliyor. daha sonra o maile cevap olarak mı nüfus cüzdanı fotokopisini yollayacağız? cidden çok tedirgin oldum birkez iptal edilince.

kesmekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siparişi verdikten sonra, sipariş işleme alındı diye bir mail geliyor. daha sonra o maile cevap olarak mı nüfus cüzdanı fotokopisini yollayacağız? cidden çok tedirgin oldum birkez iptal edilince.

***Please know that if no response is received to this request within 24 hours of order
placement that the order will be cancelled from our system. ***

Hello.

We have received your recent order. However at this time we are unable to process it for the
following reason(s):

Due to recent changes in our policies regarding international orders, we will now require a copy
of official identification and credit card
to be sent to us prior to authorizing the deployment
of a server. You will need to reply to this email with LEGIBLE copies (front and back) of this
documentation
. If this request is not completed then your order will stay in a resolved state.

***Please save all scanned files as “lt_scan00n.jpg” Use the center zeros to change the number
to the quantity of scans you send us***

***NOTE: If you wish to pay via Paypal, we will still need a copy of your official
documentation, but you do not need to send a copy of the credit card, as you will not be using
one.***

If you wish to continue with this order we will need for you to follow the above requests, If
this request is not completed then your order will stay in a resolved state.

Kind regards,

-Topher Chartier-
Layered Tech Sales
www.layeredtech.com

Böyle bir mail gelmiş olmalı, bu maile cevap olarak kimlik fotokopinizi ve eğer kredi kartıyla aldıysanız kredi kartı fotokopinizi de maile ekleyip göndermeniz gerekiyor.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
evet tam olarak bu mail gelmişti. :) teşekkürler.

işin kötüsü bir önceki serverin parasının iptali henüz bankaya ulaşmamış. layertech mailde iptal ettik dedi, bankayı arıyorum henüz bize bilgi gelmemiş diyorlar. bu yüzden hesaptada bakiye kalmadı. bu gibi durumlarda iptal edilmesi bankaya ne zaman ulaşıyor, bilgi sahibi olan var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5