İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LCD Monitör tavsiyeniz?

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Monitörümü değiştirmeye karar verdim.
LCD kaliteli bir monitör almak istiyorum.
17' olmasını istiyorum.
Kullandığınız, memnun kaldığınız monitörlerin modellerini yazarsanız incelemek istiyorum.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Artik kotu LCD kalmadi.
Adamlar LCD den televizyon yapmaya basladiklarindan beri kalite cok iyi.
En ucuzu ile en pahalisi arasinda (orta karar) birsey alman yeterli.
Marka ne olursa olsun genellikle monitorun icindeki ekranlarin geldigi fabrikalar ayni.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
LG L1752T FLATRON 17" kullanıyorum. fena değil, 8ms-1400:1 kontrast. aldığımda (kasım2006) 330ytl idi. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum sorun yok. ama daha yeni modeller çıkmıştır, iyi bir araştırma yap alırken. ben LG tavsiye ediyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Samsung'un 19'' wide screen'ini kullanıyorum cok memnunum fiyatıda çok uygun tavsiye ederim.

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Evet onu ben kullanıyorum. Verdiğin fiyat farkına değer tavsiye ederim. Ayrıca verdiğim linkte perakende satış fiyatları var ve o firmada bayiliğim var istersen yardımcı da olabilirim ama yine de sen kendin de bi araştır aynı modeli başka yerlerde filan..

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
x black sonyler harikadır. süper kontrast veriyorlar karşımda var bir tane, samsung lcd ile yan yana açıyorum 10 kat fark var.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sharp, Samsung ve Sony nin LCD leri en kaliteli olanlardir.
LG ve Philips in LCD leri de oldukca iyidir.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet, eğer kullandığın veya görme şansının olduğu bir kaç modeli yazarsan sevinirim.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
SAMSUNG SYNCMASTER 732N 17" 5ms LCD MONİTÖR
bd49055-BEYAZ.jpg

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=986&productid=bd49055

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
iyinet, eğer kullandığın veya görme şansının olduğu bir kaç modeli yazarsan sevinirim.

Ben DELL kullaniyorum, ama LCD sini SAMSUNG yapmis. Benim onerim siyah monitor alin goz yormaz.

Yukaridaki markalardan fiyati uygun olanlardan 1 tanesini alman isini gorur.

Forum kullanicilarinin tavsiyelerini her zaman gozoununde bulundurmani oneririm.

Ev kullanimi icin alacaginiz LCD normalde consumer (genel tuketici) icin yapilan LCD lerdir. Sharp, Samsung ve Sony nin LCD leri commercial (ticari) uretime yakin oldugu icin daha kalitelidir.

Ama bu goruntusu daha iyidir demek anlamina gelmez.

Goruntusu super bir monitor alirsin 1 sene sonra bozulur yada, ustunde ölü pixeller olusur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5