İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

League of Legends Forum Sitesi Satılıktır !

black_scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: PM ile verilir. Sadece ciddi alıcılar pm atarsa sevinirim meraktan dolayı pm atmayın lütfen.
Site için istenen fiyat: 150 TL
Sitenin aylık getirisi: vip üyelere göre değişiyor
Sitenin açılış tarihi: 14.01.2015
Kategori, sitenin içeriği nedir: League of Legends Forumudur. Özel üyelik sistemi mevcuttur özel üyelerden isterseniz gelir elde edebilirsiniz. Anahtar teslim site teslim edilecektir lol oyunuyla ilgili her türlü içerik sitede mevcuttur.
Günlük hit sayısı, kaynak link: 25 ve 100 arası değişken hit , kaynak google ve sosyal paylaşım siteleri. çekiliş vb. yapıldığı zaman günlük 1k hit aldığı oluyor.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tamamı satılık
Hosting dahil midir: Dahil ama az bir süresi kaldı
Banlı olduğu sponsor var mı: Ban yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: MyBB kurulu , özel lol teması yüklü. Tema çok nadir görülen yabancı bir temadır. Tarafımızca düzenlenmiştir tema.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır yok

Site 14.01.2015 tarihinde açıldı mybb yazılım kurulu sitede ilgilenemediğim için satıyorum çekiliş veya turnuva olduğu zaman hit 1k yı zorlayabilir.

İstatistikler :

Toplam Konu Sayısı: 397
Toplam Yorum Sayısı: 1,134
Toplam Kayıtlı Kullanıcı Sayısı: 123

Reklam vb. Yapilirsa cok iyi yerlere gelebilir fiyatta pazarlık yapılır ödeme yöntemi paypaldır hosting dahil satıyorum. Sitenin android uygulaması mevcuttur ücretsiz bir siteden yaptırmıştık mobil sürümüde var tema üzerinde cok degisiklik yaptik bayagi emek harcadim fakat ilgilenemedigim icin satıyorum.

İletişim skype : [email protected]

Domain godaddydedir. Herşey dahil 150 tlye bırakacagim . Siteden gelir elde ettim biraz ilgilenirseniz rahat kazanırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5