İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Legal bir kazanma yolu, ancak hiçbirşey yapmadan değil!

angelusavril

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası başta bu site olmak üzere internetten para kazanma konusunda araştırdım da araştırdım. Kazanan arkadaşlar var mıdır bilmiyorum ama, farkettiyseniz reklamların yarısı saadet zinciri türü saçmalıklar, yani insan durup dururken internetten nasıl para kazanır ki! Internet elbette ki fırsat dolu bir yer, ama gökten para yağacak da değil haliyle.

Diğer sitelere baktığımda da bir yararı olmadı, ya çok sıkıcı olan her gün bir sürü link'e tıkla programları, ya anketler, ki bunların yarısı Türkiye'ye para göndermekte sorunlu.

Sonuç olarak evet ben evde çalışmak ve internetten para kazanmak istiyordum ama havadan değil, hem az da olsa biraz efor harcamak hem de legal bir olayda bulunmak istiyordum. Sonunda da buldum, SFI. Öncelikle hemen iki uyarı da bulunayım boşa zamanınıza çalmıyım:

1 Ay da zengin olmanız falan imkansız, bu piyango değil ki.
Oturduğunuz yerden para kazanın hikayeleri de imkansız, bunun için az da olsa çalışmanız şart!

Yapacağınız iş ise kısaca bu adamların reklamını yapmak, gerek ortaklık çözümlerini gerekse doğrudan sattığı ürünleri. Siz girdiğiniz forumlarda veya sitelerde reklam yapacaksınız, onlarsa milyonlarca ortağının her yerde reklamı sayesinde ucuza reklam konusunu halledecekler. Kısaca alan mutlu veren mutlu. Para kazanma oranınız ise yaptığınız reklamların geçerliliğiyle beraber artıyor. Kısaca ne kadar uğraşıp reklam yaparsanız o kadar kazanırsınız, oturursanız da hiç birşey kazanamazsınız!

Türkiye'den bir sürü üyesi var, şehire göre arama kısmında ISTANBUL yazarsanız görürsünüz. Zaten gerçek anlamda tüm dünyada geçerli olan birkaç siteden biri bu. Üyelik konusunda da dediklerime ne kadar güvenirsiniz sizin kararınız ama, inanın hiç bir sorun çıkmıyor. İsterseniz gelen mail'lerin gelmemesini söylüyorsunuz, isterseniz de üyelikten tamamen çıkıyorsunuz. Zaten sitenin farklı olduğunu anladığım yer de üye olduktan hemen sonrası, para kazanmanız için SPAM yapmayacağınıza dair bir anlaşma yapıyorsunuz! Eh heralde diğer sitelerden farkı belli oluyordur!

Sonuç olarak, belki tutar diye "sizi zengin yapacağız bunu eminiz ama para nereden gelecek onu tam olarak çözemedik!" kampanyalarıyla uğraşmaktansa buna bir uğrayın, uğradıktan sonra da gerçekten evinizden çalışın çaba harcayın, sonra da zengin olmayacak olsanız da yurtdışı ekonomisine göre komisyon aldığınızdan Türkiye'de pek çok işe yarayacak miktarlarda para kazanın. Denemeye değer.

İyi şanslar.

PS: Elbette ki size para kazanırsınız diye bir garanti vermiyorum, bu da ilk paragrafta anlattıklarımla aynı saçmalıkta olurdu zaten. Sadece diğerlerinden farklı olduğu için buraya yazdım, yani herhangi bir sorumluluk kabul etmem haberiniz olsun :)

http://www.ezinfocenter.com/8639441/FREE

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ewt güvenilir bir şirket piyasa gireli çok oluyor. yanlış hatırlamıyosam ilk 98 yılında 6figures income olarak rastlamıştım . satış yaparsanız ödemelerinizi sorunsuz yapıyor fakat Türkiye içinde onların mallarına uygun satışlar yapmak biraz zor gibi...
bol kazançlar...

angelusavril

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet 6 figures lafı sitelerinde geçiyor zaten.

Bilgi olsun diye söyliyim asıl reklamını yapmanız gereken bunların ücretsiz bir paketi var konuyla ilgili CD, kitap, ses kayıtları vs. şeklinde bu. Yani tamamen ücretsiz bir paket için başkalarını ikna etmek o kadar zor değil zaten.

İkinci olarak da tabi sırf Türkiye için reklam yapınca satabileceğiniz ürünler kısıtlı. Ama Amerika için yabancı forumlarda da istediğiniz gibi reklam yapabilirsiniz. Sonuçta reklam verilecek yeri bulurum ve reklamı da ilginç bir şekilde yaparım diyorsanız gayet uygun bir program.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5