İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

legendd profilli üye

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paypal hesabım onaylatılcaktı ilk pm legendd denen şahıs attı.Ben bu kişinin dolandırıcı olduğunu biliyordum ve bamlanmamasını merak ettiğim için kendisiyle 8tl onaylatmasını kabul ettim. Acaba dolandırıcı mı kendi gözümle görüp buraya yazmak istedim msn görüştük ve 5$ hesabına attı bana 10 dk sürer dedi 30 saat geç ti kendisine sordum 1 dk dedim 1 saat oldu ve msn kapattı. Yani 5 paralık dolandırıcının biridir

legendd denen kişiyle iş yapmayın ve yetkililere duyurur bu kişi banlanmassa şüpe duyacağım artık

ayrıca forumda 10 mesaj olması için bu kişini tüm mesajlarına yolladım aynı yazıyı
bilginiz olsun

Dacar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konuşmaların ve gereklı attıgın paranın felan resimleri koyarsan daha inandırıcı olur

ZamBurLu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum iş yapacaksan sağlam bilindik itrade puanı yüksek forumda epey zamandır bilinen biriyle iş yap. bende aynı senin gibi 3 ay önce paypal için birinden sanal kart alacaktım. 2 paypal hesabı için adama 16 lira ödedim bekle dedi ve 10 dk 30 dk geçti sonra noldu diyince msnden, msn i kapatıp çekildi. yine aynı bu forumdan birinden aynen sana yaptığı pm atarak teklif etmesiyle oldu. belkide aynı adamdır neden olmasın !

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bunun ve bazı kişilerin dolandırıcı olduğu biliyorum benim amacım böyle kişiler neden uzaklaştırılmıyor merak ettim bu 5$ benim için hiç birşey ifade etmiyor ben insanların dolandırmasın diye bilerek denedim. Ancak bir yetkili bile cevap vermiyor

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hocam biliyodun da neden iş yaptın ki? Bence sende de biraz hata var.

sukru26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam biliyodun da neden iş yaptın ki? Bence sende de biraz hata var.
dostum mesajımı iyi okumadın galiba bu kişi dolandırıcı olduğu ben dahil herkez forumda biliyor ne hikmetse banlanmıyor ben bunun altında yatanı öğrenmek için ve başkaları dolandırmasın diye 5$ harcadım aynı şeyi tekarda yaparım önemli değil

PR3D4T0R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bak Bugün Banada PM Atmıştı,Bir Hosting Firmasının Eski Sahibiyim Dedi.7 TL'ye Onaylarım Hesabını Dedi.Sonra PM Attım,Msn'e Gel Dedim Gelmedi.Dolandırıcı Olduğunu Anladım Zaten.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
dostum mesajımı iyi okumadın galiba bu kişi dolandırıcı olduğu ben dahil herkez forumda biliyor ne hikmetse banlanmıyor ben bunun altında yatanı öğrenmek için ve başkaları dolandırmasın diye 5$ harcadım aynı şeyi tekarda yaparım önemli değil
Tamam hocam o zaman :harika:

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
göründüğü kadarıyla, önceden banlanmış hesapları:
cortex210
golge21
paypal32
mark
mustafa2132

ticaret güvenliğiniz iyinet yönetimi için çok önemli. gözümüzden kaçan durumları bildirmeniz de sizin ve başkalarının zarar görmemesi açısından önemlidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5