İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

LETGO'da alış-veriş yapanlar aldıkları ürünlerden memnunlar mı ?

teknosayfam

0
Onaylı Üye
Reaction score
86
Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Fiyatlar yüksek olduğu için Letgo'dan uygun fiyatlı bilgisayarlar buldum . Lakin uygun fiyat dediğim de yine 2 bin ile 3 bin arası. Hadi ürünü aldım geldim, daha sonra sorunlu olabilir diye endişe etmeye başladım.

İçinizden Letgo'dan alışveriş yapan var mı ? Varsa aldığınız ürünlerden memnun kaldınız mı ?

Letgo'dan bilgisayar almayı tavsiye eder misiniz ?

kadaj77

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
En son Laptop satın aldım. Ertesi gün buluştuk ve laptopa bayıldım. Ucuza uçak almışım farkında değilim :)

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Letgo direkt olarak sağlayıcı olmayıp, insanları bir araya getirdiği için belirli bir yorum yapmak sağlıklı olmaz.
Karşınızda site aynı ürünleri satan bir firma değil; farklı insanları bir araya getiren bir platform var. Her satıcı veya her ürün aynı olmayabilir.
Bir üstte memnun olan bir arkadaş varken farklı platformlarda letgo da dolandırılan arkadaşların konuları var.

fearlesstr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Letgo direkt hepsiburada, gittigidiyor vb gibi bir satış sitesi değil o yüzden ben memnun kalırım siz başka kötü bir 2.el satan satıcıdan alır memnun kalmazsınız. Değişken bir durum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5